My

blog o zarabianiu

Kim jesteśmy?

Artur - urodziłem się z porażeniem mózgowym. Jestem na rencie ze względu na znaczny stopień niepełnosprawności. Poruszam się dzięki balkonikowi. Chcę cały czas pokazywać, że osoby niepełnosprawne nie muszą być nieaktywne. Dorabiam przez Internet i pomagam Ani w prowadzeniu bloga (trochę więcej o Ani przeczytasz za chwilę). Pracowałem już jako transkryptor dla jednego z blogerów finansowych, operator monitoringu i odbyłem praktyki w restauracji jako pomocnik kucharza. Brałem też udział w różnych kursach i szkoleniach, m.in. w szkoleniu „Pracownik gastronomii” czy „Kursie projektowania stron internetowych”. Poza sprawami zawodowymi, kibicuję Śląskowi Wrocław, lubię gotować, pomagać innym, wędkować i mieć porządek :)

Ania - przez prawie 5 lat pracowałam m. in. jako webmaster. Teraz pracuję w administracji. Prowadzę blog o zarabianiu, który właśnie czytasz :). Lubię i korzystam z tego, o czym piszę na blogu, dodatkowego zarabiania w Internecie, okazji cenowych i darmowych próbek. Interesuję się m. in. marketingiem internetowym. Jestem pomysłodawczynią oraz założycielką spisu / agregatora blogów osób niepełnosprawnych, ich rodzin i najbliższych. Przepadam też za bobem oraz wszystkim, co piękne. Kocham świece i woski zapachowe.

Oboje jesteśmy miłośnikami kotów i mieszkamy we Wrocławiu.

Co robi każde z nas w kontekście prowadzenia bloga?

Oboje:

  1. dorabiamy przez Internet i testujemy nowe sposoby na dodatkowe zarabianie przez Internet,
  2. bywamy ambasadorami marek,
  3. chętnie testujemy produkty.

Artur:

  1. odpisuję na e-maile czytelników (wysyłam linki do serwisów, dzięki którym czytelnicy chcą dorabiać, odpowiadam na pytania czytelników),
  2. robię zdjęcia na profil blogowy na Instagramie i na bloga.

Ania:

  1. piszę posty i robię zdjęcia na bloga, obrabiam zdjęcia oraz wstawiam je do postów,
  2. szukam okazji na otrzymanie darmowych próbek i okazji cenowych,
  3. moderuję komentarze i komentuję inne blogi,
  4. prowadzę:

Koniecznie zajrzyj do kilku naszych wpisów i zacznij zarabiać!

Do usłyszenia!

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger