Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

My

blog o zarabianiu

Kim jesteśmy?

Oboje jesteśmy małżeństwem, pracujemy zdalnie w warszawskich prywatnych firmach na cały etat, jesteśmy miłośnikami kotów i mieszkamy we Wrocławiu.

Artur - urodziłem się z porażeniem mózgowym. Pracuję jako Data Entry Specialist.

Jestem też na rencie ze względu na znaczny stopień niepełnosprawności. Poruszam się dzięki balkonikowi. Chcę cały czas pokazywać, że osoby niepełnosprawne mogą być aktywne. Pracuję i dorabiam przez Internet.

Brałem również udział w różnych kursach oraz szkoleniach, m.in. w szkoleniu „Pracownik biurowy”, „Pracownik gastronomii” czy „Kursie projektowania stron internetowych”.

Poza sprawami zawodowymi, kibicuję Śląskowi Wrocław, lubię gotować i mieć porządek :)

Ania - po pracy prowadzę blog o zarabianiu, który właśnie czytasz :). Lubię i korzystam z dodatkowego zarabiania w Internecie. Interesuję się m. in. SEO i marketingiem internetowym (np. sprzedaż przez Internet). Jestem pomysłodawczynią oraz założycielką spisu / agregatora blogów osób niepełnosprawnych, ich rodzin i najbliższych. Jestem administatorką kilku grup na Facebooku, m.in. grupy dotyczącej foodsharingu we Wrocławiu czy związanej z pracą we Wrocławiu... Przepadam za wszystkim, co piękneo uwielbiam cieszyć oko. Relaksuję się rozmawiając z koleżanką, oglądając filmy (najczęściej na Netflixie), bawiąc się z kotem.

Co robi każde z nas w kontekście prowadzenia bloga?

Oboje:

  1. dorabiamy przez Internet i testujemy nowe sposoby na dodatkowe zarabianie przez Internet,
  2. bywamy ambasadorami marek,
  3. chętnie testujemy produkty.

Artur:

  1. odpisuję na e-maile czytelników (wysyłam linki do serwisów, dzięki którym czytelnicy chcą dorabiać, odpowiadam na pytania czytelników).

Ania:

  1. piszę posty i robię zdjęcia na bloga, obrabiam zdjęcia oraz wstawiam je do postów,
  2. szukam okazji na otrzymanie darmowych próbek i okazji cenowych,
  3. moderuję komentarze na blogu,
  4. prowadzę:

Koniecznie zajrzyj do kilku naszych wpisów i zacznij zarabiać!

Do usłyszenia!

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger