My

blog o zarabianiu

Kim jesteśmy?

Artur - urodziłem się z porażeniem mózgowym. Pracuję w sklepie internetowym i firmie usługowej jako asystent biurowy (zajmuję się tworzeniem, wypełnianiem, drukowaniem i archiwizacją dokumentów, dodawaniem / aktualizowaniem produktów w sklepie internetowym, wykonywaniem innych zadań zleconych przez przełożonych). Jestem też na rencie ze względu na znaczny stopień niepełnosprawności. Poruszam się dzięki balkonikowi. Chcę cały czas pokazywać, że osoby niepełnosprawne mogą być aktywne. Pracuję na etacie i dorabiam przez Internet.

Pracowałem też jak jako pracownik biurowy, transkryptor dla jednego z blogerów finansowych, operator monitoringu i odbyłem praktyki w restauracji jako pomocnik kucharza. Brałem również udział w różnych kursach i szkoleniach, m.in. w szkoleniu „Pracownik biurowy”, „Pracownik gastronomii” czy „Kursie projektowania stron internetowych”. Poza sprawami zawodowymi, kibicuję Śląskowi Wrocław, lubię gotować, pomagać innym, wędkować i mieć porządek :)

Ania - od stycznia 2020 roku pracuję jako Młodszy Specjalista ds. Marketingu i Obsługi Sklepu Internetowego. Prowadzę blog o zarabianiu, który właśnie czytasz :). Lubię i korzystam z dodatkowego zarabiania w Internecie. Interesuję się m. in. SEO i marketingiem internetowym. Jestem pomysłodawczynią oraz założycielką spisu / agregatora blogów osób niepełnosprawnych, ich rodzin i najbliższych. Przepadam też za bobem oraz wszystkim, co piękne. Kocham świece i woski zapachowe. Relaksuję się rozmawiając z koleżanką, oglądając filmy, bawiąc się z kotem.

Oboje jesteśmy małżeństwem, miłośnikami kotów i mieszkamy we Wrocławiu.

Co robi każde z nas w kontekście prowadzenia bloga?

Oboje:

  1. dorabiamy przez Internet i testujemy nowe sposoby na dodatkowe zarabianie przez Internet,
  2. bywamy ambasadorami marek,
  3. chętnie testujemy produkty.

Artur:

  1. odpisuję na e-maile czytelników (wysyłam linki do serwisów, dzięki którym czytelnicy chcą dorabiać, odpowiadam na pytania czytelników).

Ania:

  1. piszę posty i robię zdjęcia na bloga, obrabiam zdjęcia oraz wstawiam je do postów,
  2. szukam okazji na otrzymanie darmowych próbek i okazji cenowych,
  3. moderuję komentarze na blogu,
  4. prowadzę:

Koniecznie zajrzyj do kilku naszych wpisów i zacznij zarabiać!

Do usłyszenia!

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger