Konkurs z dn. 22.12.2017 r.

Regulamin konkursu z dn. 22.12.2017.

I. WARUNKI OGÓLNE
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rejestracja na platformie i wykonanie poleceń opisanych w poście 1. SPOSÓB NA TESTOWANIE PRODUKTÓW + KONKURS.
2. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 15.01.2018r. godz. 23:59.
3. Miło nam będzie, jeżeli polubisz nas na FB, udostępnisz post konkursowy i zaprosisz znajomych do zabawy. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszamy do polubienia nas na FB "Dorabiaj Teraz", również do obserwowania naszego bloga "Dorabiaj przez Internet | Blog nie tylko o dorabianiu".
4. Rejestrując się przez link https://trybe.com/pl/product/291?ref=E84F75C164 uczestnik potwierdza znajomość regulaminu konkursowego.

II. NAGRODY
1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez organizatorów i sponsora na podstawie spełnienia wymagań podanych w poście konkursowym oraz największej ilości zaproszonych znajomych przez reflink uczestnika (3 najlepsze wyniki).
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor.
3. Nagrodami są vouchery do sklepu Zalando.
4. W konkursie zostaną przyznane 3 w/w nagrody.
5. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę ani na inne nagrody.

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybranych 3 zwycięzców.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 7 dni (5 roboczych) od zakończenia konkursu na blogu Dorabiaj przez Internet | Blog nie tylko o dorabianiu.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich termin dostarczenia lub jego brak).

IV. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
1. Warunkiem udziału w konkursie jest podanie danych osobowych w celu przekazania nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail).
2. Przystępując do konkursu uczestnik akceptuje regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody.

V. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont / kilku kont użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym organizatora lub partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger