4. sposób na testowanie produktów - testowanie kosmetyków...

... i urządzeń z kategorii uroda

testowanie kosmetyków

Interesuje Cię testowanie kosmetyków, które otrzymujesz bezpłatnie w zamian za opinię o nich..? Przeczytaj ten post!

Dzięki stronie, którą opiszę w tym poście otrzymałam ostatnio:

  1. zestaw kosmetyków nowej marki kosmetycznej Nature Box do ciała i włosów o zapachu moreli (dostępne były inne warianty zapachowe do testów) od firmy Schwarzkopf: żel pod prysznic, masło do ciała, szampon, odżywkę do włosów;
  2. wodę perfumowaną Perceive Soul dla niej od firmy Avon;
  3. zestaw kosmetyków lawendowych do włosów: szampon, odżywkę, maseczkę i olejek do skóry głowy Botanicals Fresh - nowa marka, od firmy Loreal Paris.

To popularna stronba, na której znajdziesz m. in. opinie o kosmetykach. Tworzysz sobie na jej forum konto, zgłaszasz się do testowań, wypełniasz ankietę (złożoną zwykle z 10 pytań, w tym jedno z pytań jest zwykle pytaniem otwartym, np. czemu powinniśmy wybrać Ciebei do testowania i tu jest nazwa kosmetyku / kosmetyków) i podając adres do wysyłki. Jeśli zostaniesz wybrana do testowania kosmetyków / sprzętu z kategorii beauty - strona jest dla kobiet, ale można np. dostać kosmetyki dla swoje mężczyzny - otrzymujesz mail z linkiem do śledzenia przesyłki.

Używasz otrzymany(ch) kosmetyk(ów) / otrzymanego urządzenia, możesz robić zdjęcia przed i po. Jak masz profil / profile w mediach społecznościowych to możesz pokazać szerszemu gronu sprzęt / kosmetyk(i), które dostałaś właśnie tam. Jak masz blog - możesz napisać post o tych kosmetykach / tym sprzęcie. My (ja z Arturem) mamy kanał na YouTube - nagrywamy na niego filmy z tzw. unboxingu, czyli otwarcia przesyłek - możesz też to robić i publikować na swoim kanale. Wypełniasz też ankietę / opinię o kosmetyku / kosmetykach / urządzeniu, które otrzymałaś.

📦 Oto zawartość tajemniczej paczki, której karton Wam ostatnio pokazywaliśmy. Dostaliśmy ją od @wizazpl i @schwarzkopf Dziękujemy za te świetne #kosmetyki❕ #Testujemy je od dwóch tygodni 😀 W skład zestawu o zapachu moreli wchodzą: - #szampon do włosów - #odżywka do włosów - #masło do ciała - #żel pod prysznic Zapraszamy na nasz kanał na YouTube do obejrzenia krótkiego filmu z otwarcia paczki 🎥 Link do kanału w bio 📲 lub na blogu w prawym górnym rogu❕ #klubrecenzentki #mojekwc #testowanie2018 #testowanie18 #testerzykosmetykow #testerzykosmetyków #testujemykosmetyki #testujemyprodukty #testowanie #testowanieproduktow #testowanieproduktów #zawartośćpaczki #opiniujemy #tester #testerka #testerkakosmetyków #kosmetykocholiczka #używamy #testerkakosmetykow #kosmetik #kosmetiken #cosmetic #cosmetics #kosmetyk

Post udostępniony przez Dorabiaj Teraz (@dorabiajteraz)

Jak nie dostaniesz wiadomości e-mail z informacją o dostaniu się do testu tzn., że nie dostałeś się do testowania danego produktu / danych produktów / danego urządzenia. Może być trudno dostać się do testowania, ale warto próbować. Wszystkie kosmetyki, które do tej pory dostałam dzięki tej stronie były / są wysokiej jakości i mogę je polecić z czystym sumieniem :-)

Jestem bardzo zadowolona z możliwości testowania tych kosmetyków. Dzięki temu poznałam naprawdę fajne kosmetyki :-) Zatem polecam próbować dostawać się do testowania dzięki tej stronie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć co to za strona kliknij w tekst testowanie kosmetyków (odczekaj 5 sekund i kliknij w SKIP AD) i urządzeń z kategorii beauty.

PS Strona organizuje też konkursy, warto próbować w nich wygr(yw)ać.

#mojeKWC #klubrecenzentki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger