1. sposób na cashback (zwrot zł za produkt/y)

cashback
Rozpoczynamy nową serię postów o sposobach na cashback, czyli zwrot części pieniędzy za wykonane zakupy. Oto pierwszy serwis, który to umożliwia. Każdy z serwisów nazywamy kolejnym "sposobem". Czytaj!

Jeszcze w październiku jedna z firm, które oferują testowanie produktów miała akcję z rejestracją w serwisie, który Ci teraz opiszemy.

Dzięki rejestracji za pomocą firmy od testowania produktów na stronie, którą zaraz zaczniemy opisywać za wykonanie zakupów o wartości minimum 45 zł Artur miał dostać zwrot pieniędzy o wartości 45 zł. Czyli jego zakupy mogły być darmowe i tak się stało :) Niestety ta promocja już nie działa, ale dalej można zbierać cashbacki za zakupy w różnych sklepach internetowych.

Artur skorzystał z tej okazji i zrobił zakupy w KFC przy pomoc tej firmy. Oto dowód w postaci zakupów, które zamieściliśmy na Instagramie.

Na górnym zdjęciu przedstawiamy dowód wypłaty cashbacku Artura (46,15 zł).

Cashback wypłacamy na Paypal. Musimy uzbierać minimum 45 złotych by móc je wypłacić.

Aby otrzymać cashback należy zarejestrować się w 1.-szym sposobie na cashback. Po rejestracji należy zalogować się w tym serwisie i wybrać sklep, w którym chcemy dokonać zakupu. Wybieramy sklep, w którym coś kupujemy i klikamy przez ową stronę - przechodzimy na stronę na której chcemy zrobić zakupy. Można też ściągnąć wtyczkę, którą znajdziemy na tej stronie i dzięki tej wtyczce nie trzeba pamiętać o wchodzeniu na ową stronę i przechodzeniu na tą, na której chcemy zrobić zakupy. Należy tylko pamiętać o ściągnięciu wtyczki oraz pamiętaniu by wtyczka była włączona zanim zrobimy zakupy w sklepie docelowym.

Na tej stronie jest ponad kilkaset sklepów, w których możemy zrobić zakupy.

Członkostwo na stronie, którą opisujemy jest darmowe.

cashback

Skąd ta strona ma pieniądze na wypłatę Ci pieniędzy?

Otóż za polecanie Ci wybranych sklepów ta firma dostaje prowizje. Część tej prowizji przekazujemy Ci, w formie zwrotu pieniędzy za wykonane zakupy.

O czym warto pamiętać korzystając z opisywanej strony?

  1. miej włączone ciasteczka.
  2. upewnij się, że korzystasz z linku do sklepu internetowego pochodzącego od strony, którą opisujemy.
  3. wyłącz AdBlock (program, który blokuje wyświetlanie części reklam i banerów na stronie) zanim dokonasz zakupu.
  4. jak korzystasz z opisywanej strony nie szukaj na innych stronach kodów rabatowych, bo takie inne strony używają takiej samej techniki śledzenia jak strona, którą opisujemy i jeśli korzystasz jednocześnie z opisywanej przez nas strony i strony z kodami, opisywana przez nas strona nie będzie w stanie śledzić Twojego zakupu co oznacza, że Twój zakup nie zostanie na stronie, którą opisujemy zarejestrowany.
  5. Podczas zakupów on-line nie używaj kodów rabatowych, voucherów czy kuponów, których nie dostałeś od strony, którą opisujemy. Jeśli natomiast kod rabatowy pochodzi ze strony, którą teraz opisujemy możesz go użyć i jednocześnie również uzyskać zwrot pieniędzy za swoje zakupy on-line :)

Zapisując się przez ten link i robiąc zakupy korzystając z opisywanej strony za co namniej 50 zł, dostajesz 10 zł cashbacku i my też dostajemy 10 zł cashbacku. Te 10 zł cashbacku to będzie takie podziękowanie za poświęcenie naszego czasu za napisanie Ci tego postu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger