1. sposób na testowanie produktów + KONKURS

Trybe testowanie

Poznaj pierwszy sposób na darmowe testowanie produktów i wygraj ufundowane specjalnie dla Ciebie, naszego czytelnika bloga 3 dodatkowe nagrody. Weź udział w konkursie!

Tak jak zapowiedzieliśmy w poście "Podsumowanie listopada: zarobki, testowanie produktów i zwolnienie" otwieramy nową serię postów o nazwie "Sposoby na testowanie produktów". Moglibyśmy dopisać "i usług", ale testowanie usług jest rzadsze stąd w tym poście, w jego tytule to ucięliśmy.

Każdy post z tej serii, czyli "sposoby na testowanie produktów", to inny serwis internetowy zrzeszający testerów produktów / usług, którzy chcą aktywnie wyrażać swoje opinie o produktach i usługach, a tym samym wpływać na ich jakość.

Pierwszym z serwisów, które Ci przedstawimy jest międzynarodowy. Dzięki temu zrzesza jedną z największych społeczności testerów produktów oraz usług na świecie. Strona ta najbardziej znana jest w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Reprezentowana jest w ponad 100 krajach.

Firma umożliwia wypowiedzenie Ci swojej szczerej opinii o testowanych produktach, usługach. Została ona założona w Norwegii. Działa od ponad roku. W tym czasie wysłała tysiące produktów do testowania (dokładnie ponad 50 000 sztuk) do wielu testerów.

To łatwy sposób na testowanie marek produktów, które uwielbiasz.

Korzyści z zapisu do tego sposobu na testowanie produktów:

 1. darmowa rejestracja,
 2. darmowe produkty,
 3. możliwość wyrażenia swojego zdania o danym produkcie,
 4. darmowa wysyłka produktu do Ciebie.

Rejestracja na stronę jest szybka, łatwa i przyjemna. Możesz zarejestrować się do tej strony zarówno używając komputera (czy to stacjonarnego, czy laptopa / chromebooka), jak i dzięki smartfonowi czy tabletowi.

Konkurs

Specjalnie dla Ciebie - czytelnika naszego bloga - wspólnie z firmą, o której piszemy ten post ogłaszamy specjalny konkurs z narodami!

Jakie są nagrody?

Nagrodami są 3 karty upominkowe / bony upominkowe / vouchery do Zalando. Każdy bon ma wartość 40 zł. Jedna osoba może wygrać jeden bon. Uwaga! Konkurs jest tylko dla osób, które mieszkają w Polsce, gdyż kampania Zalando dotyczy tylko Polski.

Jaki jest czas trwania konkursu?

Konkurs trwa od dnia opublikowania tego postu do 15 stycznia 2018 r. Wyniki zostaną opublikowane w tym poście po jego aktualizacji. Opublikujemy je w ciągu 7 dni (5 dni roboczych) od zakończenia konkursu.

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

 1. Zarejestrować się do tej strony.
 2. Wypełnić wszystkie pola w swoim profilu! To bardzo ważne, bo bez podania adresu do wysyłki produkty do testowania nie mają jak zostać dostarczone.
 3. Wypełnić ankietę zgłoszeniową do tej kampanii (Zalando).
 4. Zapraszać znajomych przez swój (ref)link (opcję "Zaproś znajomego") do zrobienia tego samego.

W jakiej formie będzie nagroda?

Nagroda zostanie przesłana w formie wiadomości e-mail z kodem zniżkowym / upominkowym na kwotę 40 zł do sklepu Zalando. Wygrana zostanie przesłana na adres e-mail podany przy rejestracji uczestnika.

Jak można zwiększyć swoje szanse na zostanie testerem danego produktu?

 • Po pierwsze - zrób to, co opisaliśmy w odpowiedzi na pytanie "Co zrobić by wziąć udział w konkursie?".
 • Po drugie - bądź aktywna / aktywny - tj. skup się na zapraszaniu znajomych, zapisz się do poprzednich kampanii, obserwuj firmę i bądź aktywny w jak największej ilości ich profili w social mediach, na: Facebooku, Twitterze, Instagramie. Linki do tych profili znajdziesz tutaj.

Po co wypełniać profil i zgłoszenie do kampanii?

Wypełnij profil i zgłoszenie do kampanii po to by:

 • Po pierwsze, aby dać znać, że chcesz przetestować dany produkt.
 • Po drugie, żeby wiedzieli gdzie przesłać produkt.
 • Po trzecie, by dobrali testowany produkt pod konkretny target, czyli osoby o określonej płci, wieku czy innych kryteriach (zależnych od konkretnej kampanii) - których poszukują do testowania danego produktu.

Gdybyś miała / miał jaki(e)ś problem(y) czy coś dla Ciebie było niejasne, pisz komentarz(e) pod tym postem. Jak będziemy umieli, to Ci odpowiemy na te pytania czy nieścisłości. Mail(e) z pytaniem / pytaniami możecie też pisać na nasz adres e-mail, który podaliśmy w zakładce "Kontakt | Współpraca" na naszym blogu. Adres e-mail do tej firmy znajdziesz w zakładce "O nas", "Pomoc" lub "Kontakt" na tej stronie. Link do tych zakładek jest na dole strony. Na podstronie "Kontakt" nie znajdziesz adresu e-mail, ale za to ujrzysz formularz zgłoszeniowy - możesz śmiało z niego skorzystać. W prawym dolnym rogu znajdziesz też czat - kliknij na chmurkę z uśmiechem i pisz.

Regulamin konkursu

Wyniki konkursu

Wygrały osoby o inicjałach: S.B., D.B. i A.F. Otrzymają one kod zniżkowy na adres e-mail, na który się zarejestrowały. Dziękujemy za udział w konkursie! Zapraszamy do śledzenia bloga, żeby nie pominąć kolejnych sposobów na testowanie produktów czy konkursów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger