Aplikacja zarabianie - 36. sposób na dodatkowe dochody

aplikacja zarabianie

Wpisujesz słowa "aplikacja zarabianie" w wyszukiwarkę? Daj sobie z tym spokój - przeczytaj o sprawdzonej przez nas (wypłacalna firma) aplikacji umożliwającej zarabianie.

Aplikacja zarabianie - o niej

Wypłatę z tej aplikacji Ania zleciła wczoraj. Dziś otrzymała wynagrodzenie uzyskane dzięki niej.

Aplikację możesz ściągnąć na:

 1. smartfon,
 2. tablet.

Aplikacja jest dostępna na Androida 4.0 lub nowszego.

Twórcami jej jest jedna z agencji badania rynku.

Aplikacja zarabianie - na czym polega zarabianie?

Na wykonywaniu prostych zadań nieopodal miejsca, w którym akutalnie jesteś lub zamierzasz być.

Dzięki niej możesz wykonywać 4 typy zleceń:

 1. jako badacz rynku,
 2. jako tzw. tajemniczy klient / mystery shopper,
 3. 2 w 1, czyli jako badacz rynku i tajemniczy klient,
 4. inne, różne - nietrudne zadania, np. wypełnienie ankiety o produkcie.

Na czym polega praca badacza rynku?

Badacz rynku to osoba, która:

 1. sprawdza ceny produktów / dostępność produktów,
 2. wykonuje okreśonym produktom zdjęcia / fotografuje braki na półkach.

To wszystko wykonuje się w sklepach. Od dużych, np. hiper i supermarkety, po małe - np. pobliskie sklepy typu sieciówka.

Na czym polega praca tzw. tajemniczego klient / mystery shoppera?

Praca myster shoppera polega na wcielaniu się w typowego klienta danego sklepu / danej instytucji. Wykonujesz zadania, o których wcześniej przeczytaleś w telefonie / tablecie. Oceniasz pracę pracowników różnych instytucji / sklepów. Sprawdzasz czy pracownicy zachowują wymogi określone przez daną firmę / instytucję.

Aplikacja zarabianie - co zrobić by zarabiać?

 1. Po ściągnęciu aplikacji należy się do niej zarejestrować. Po rejestracji potwierdzić e-mail i zalogować. Można najpierw się zarejestrować oraz potwierdzić e-mail, potem ściągnąć aplikację i się do niej zalogować. Kolejność nie jest istotna.
 2. Po zalogowaniu do aplikacji widzisz różne zlecenia oddalone od Ciebie w określonej liczbie metrów, kilmetrów. Czytasz opis danego zlecenia i jak Ci odpowiada jedziesz na miejsce by je wykonać, niekiedy (jak będzie aktywny) możesz zarezerwować zadanie i od momentu rezerwacji masz 2 godziny by je zacząć.

Na wykonanie każdego zadania masz 2 godziny. Zadanie wykonujesz czytając to, co Ci się pojawia na ekranie smartfonu / tabletu. Zadania zwykle wykonuje się w miejscu, które masz podane na mapie. Trzeba mieć pakiet internetowy - by móc gotowe zadanie odesłać. Często by je odesłać trzeba być w danym sklepie czy do 200 metrów od niego.

Aby móc wykonywać zadania potrzebujesz więc:

 1. smartfon / tablet z Androidem 4.0 lub nowszym,
 2. posiadać Internet - np. kupiony pakiet danych internetowych,
 3. mieć włączoną usługę geookalizacji.

Jak będziesz mieć włączony Internet w telefonie / tablecie to będą Ci przychodziły powiadomienia o nowych zadania. Oprócz miejsca wykonania zadania widzisz też kwotę za zadanie i punkty.

Dzięki punktom zyskujesz doświadczenie, które plasuje Cię wyżej (jak robisz zadania) lub niżej w rankingu uczestników. Im wyżej jesteś w tym rankingu tym więcej dorabiasz na każdym zleceniu i masz np. możliwość rezerwacji zadania czy / i widzenia zadań szybciej niż Ci, którzy są niżej w rankingu.

Kwoty, które zarabiasz są już kwotami na rękę, których nie umieszczasz w picie - ta firma je za Ciebie rozlicza. Nie musisz podpisywać żadnych umów. Nie musisz wstawać o świcie do tej pracy. Nie potrzebujesz wielu dni szkoleń czy określonych kwalifikacji. Dorabiasz kiedy chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz. To Ty decydujesz czy za daną kwotę wykonasz zlecenie.

Po wykonaniu zadania, jest ono sprawdzane. Po sprawdzeniu i zaakceptowaniu - poprawnym wykonaniu, pieniądze widzisz w aplikacji, po odrzuceniu (nieuznaniu zadania) pieniędzy nie otrzymujesz. Pieniądze możesz wypłacić na PayPal już po wykonaniu pierwszego zlecenia. Jednak od każdej wypłaty odliczne jest 2,90 zł na opłaty związane z PayPalem, więc warto rzadziej wypłacać większe kwoty.

Jak chcesz się poznać nazwę i miejsce do pobrania tej aplikacji zarabiającej kliknij w link (odczekaj 5 sekund oraz naciśnij w przycisk, w prawym górnym rogu ekranu, z napisem SKIP AD).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger