Ikea katalog 2018

Ikea katalog 2018

Nie możesz się doczekać zobaczyć nowy Ikea katalog 2018? Gdzie go obejrzeć za darmo? Jak i gdzie do dostać? Sprawdź!

Gdzie zobaczyć Ikea katalog 2018?

Poniżej obejrzysz zapowiedź katalogu Ikea z 2018 roku.

Link do Ikea katalogu 2018.

Jak i gdzie dostać nowy katalog Ikea 2018?

Od niedawna do 10 września katalogi dystrybuowane są w obrębach sklepów Ikea do domów mieszkalnych - zarówno bloków, jak i domów jednorodzinnych. Jeśli do tego czasu nie dostaniesz katalogu do skrzynki pocztowej lub nie będzie on wisiał na ogrodzeniu Twojego domu, to możesz napsiać e-mail na adres ikea.pl@ikea.com lub info.ikea.pl@ikea.com i poprosić o katalog (nie zapomnij podać danych do wysyłki). Można także zadzwonić na domolinię - nr 22 275 00 00 by zamówić ten katalog.

Katalog w wersji papierowej w sklepach Ikea dostępny będzie od 11 września. Od tego dnia można po niego udać się do sklepu Ikea.

O katalogu

„Make room for life” to hasło przewodnie tego katalogu. Oznacza "Zrób miejsce na życie". Ikea chce byś zaaranżował / zaaranżowała swoje mieszkanie / swój dom tak, by było Ci dobrze oraz zgodnie z Twoimi potrzebami. By dobrze Ci się żyło na co dzień.

Katalog ma 324 strony. Podzielone są one tematycznie - np. na pomieszczenia w mieszkaniu / domu (do: sypialni, kuchni, salonu, pokoju dziecka / dzieci, łazienki, przedpokoju i ogrodu) czy produktami z danych kategorii.

W nowym katalogu dominują ciemne, głębokie kolory - np. granat, butelkowa zieleń. Ze wzorów Ikea umiłowała sobie kwiaty. Jest w nim dużo rozrośniętych roślin.

Nowego katalogu IKEA wydrukowano aż 203 miliony egzemplarzy w 35 językach. Katalog dociera do 52 krajów. Na polski rynek wypuszczono 7 milionów sztuk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger