Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Ikea katalog 2018

Ikea katalog 2018

Nie możesz się doczekać zobaczyć nowy Ikea katalog 2018? Gdzie go obejrzeć za darmo? Jak i gdzie do dostać? Sprawdź!

Gdzie zobaczyć Ikea katalog 2018?

Poniżej obejrzysz zapowiedź katalogu Ikea z 2018 roku.

Link do Ikea katalogu 2018.

Jak i gdzie dostać nowy katalog Ikea 2018?

Od niedawna do 10 września katalogi dystrybuowane są w obrębach sklepów Ikea do domów mieszkalnych - zarówno bloków, jak i domów jednorodzinnych. Jeśli do tego czasu nie dostaniesz katalogu do skrzynki pocztowej lub nie będzie on wisiał na ogrodzeniu Twojego domu, to możesz napsiać e-mail na adres ikea.pl@ikea.com lub info.ikea.pl@ikea.com i poprosić o katalog (nie zapomnij podać danych do wysyłki). Można także zadzwonić na domolinię - nr 22 275 00 00 by zamówić ten katalog.

Katalog w wersji papierowej w sklepach Ikea dostępny będzie od 11 września. Od tego dnia można po niego udać się do sklepu Ikea.

O katalogu

„Make room for life” to hasło przewodnie tego katalogu. Oznacza "Zrób miejsce na życie". Ikea chce byś zaaranżował / zaaranżowała swoje mieszkanie / swój dom tak, by było Ci dobrze oraz zgodnie z Twoimi potrzebami. By dobrze Ci się żyło na co dzień.

Katalog ma 324 strony. Podzielone są one tematycznie - np. na pomieszczenia w mieszkaniu / domu (do: sypialni, kuchni, salonu, pokoju dziecka / dzieci, łazienki, przedpokoju i ogrodu) czy produktami z danych kategorii.

W nowym katalogu dominują ciemne, głębokie kolory - np. granat, butelkowa zieleń. Ze wzorów Ikea umiłowała sobie kwiaty. Jest w nim dużo rozrośniętych roślin.

Nowego katalogu IKEA wydrukowano aż 203 miliony egzemplarzy w 35 językach. Katalog dociera do 52 krajów. Na polski rynek wypuszczono 7 milionów sztuk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger