33. sposób na dodatkowe dochody

sposób na dodatkowe dochody

Poznaj 33. sposób na dodatkowe dochody uzyskiwane dzięki Internetowi. Jak zarabiać dodatkowo, dzięki temu sposobowi?

Wypłata z 33. sposobu na dodatkowe dochody zleciła się prawie sama :) Naprawdę! Jak nie masz działalności gospodarcze,j to nie musisz nawet wystawiać rachunku :), bo jest on wystawiany automtycznie. Wystarczy go tylko zatwierdzić po zalogowaniu do strony. Ta kwota to zawrotne 1 zł 60 groszy :] Otrzymaliśmy ją z programu partnerskiego.

Jest to już drugi program partnerski, który okazał się wypłacalny. O pierwszym pisaliśmy w poście pt. 30. sposób na dorabianie. Napisaliśmy wtedy o rekordowej wielkości zarobku - ponad 600 zł za jeden lead (jedno skuteczne działanie).

Ta drobniutka wypłata była dla nas zaskoczeniem, gdyż myśleliśmy, że w tym programie parterskim trzeba zbierać ze 50-300 zł by móc z niego wypłacić pieniądze. Jak się okazało 1,60 zł też można wypłacić :)

Ten program afiliacyjny polecamy w szczególności blogerom finasowym i blogerom z kategorii podróże. Promować mogą go też osoby bez bloga :)

Blogerze finansowy i nie tylko - znajdziesz w tej sieci afiliacyjnej dużo kampanii dotyczących kont bankowych (zarówno osobistych, jak i firmowych), lokat, kont oszczędnościowych, ale nie tylko! Są też promocje dla firm, w nim ubezpieczenia (np. na życie, AC/OC, mieszkań), różne sklepy, a także kampanie z zakresu podróży (ok. 5-10), multimedii czy motoryzacji. Poza tym to nie wszystkie kategorie :) - sprawdź sam / a! Jeśli dziś nie znajdziesz żadnej kampanii, którą chciałbyś promować, to możesz ją znaleźć kiedy indziej. Takie kampanii, zmieniają się. Dochodzą nowe, niektóre oferty znikają.

Kampanie rozliczane są w modelu CPS (koszt za za zakup), CPL (koszt za lead - np. zostawienie danych do oddzwonienia) czy CPA (koszt za akację). CPS - czyli koszt za klik raczej nie występuje. Model chybrydowy niestety też nie występuje. Za to w tej sieci aifiliacyjnej częste są konkursy i jak osiągniesz np. ileś leadów, to możesz liczyć np. na bonus w wysokości 500 zł. Konkursy z bonusami są różne. Polecam dowiedzać zakładkę Konkursy.

Ta sieć partnerska daje swoje subdomeny - to jest np. nasza.

Oprócz tego fajny narzędziem do zachęcenia do skorzystania naszych czytelników z danych produktów jest ranking, który można utworzyć :) Np. ranking kont bankowych czy lokat. Mamy takie rankingi dodane w pasku bocznym bloga w poszczególnych postach bloga (nie ma ich w głównych zakładkach, typu Kontakt | Współpraca).

Ostatnim narzędziem do np. zwiększenia zarobków dzięki tej sieci patrnerskiej - narzędziem, któe polecamy, bo w inncyh platformach takie narzędzia są rzadkością jest Zestawienie ofert. Dzięki niemu czytelnik bloga albo strony internetowej może sobie porównać pewne produkty u łatwiej wybrać :)

Te wszystkie 3 narzędzia, o których wyżej psialiśmy znajdziesz po dołączeniu do tej sieci afiliacyjnej w zakładce Narzędzia. Polecamy je Ci gorąco!

Gdbybyś był zainteresowany co to za program partnerski, to zapraszamy Cię do kliknięcia ten link do niego. Z góry dziękujemy za rejestrację. W razie pytań, zapraszamy do zakłądki kontakt - tam znajdziesz nasz adres e-mail :)

Rejestrując się przez nasz link otrzymujesz 50 zł na start! Dostaniesz go ja zarobisz minimum 250 zł.

PS Zapisując się z tego (ref)linku i dorabiając jakieś wynagrodzenie - my otrzymujemy 5 lub 10 % Twoich zarobionych pieniędzy (w zależności od wysokości Twoich zarobków). Nie pochodzą ode od Ciebie a od tej firmy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger