Byliśmy Frosterami
- testowaliśmy produkty firmy FRoSTA

testowanie produktów Frosta

Przekonaj się, które produkty firmy Frosta testowaliśmy. Co wyróżnia produkty tej firmy? Dzięki jakiej stronie dostaliśmy się do testowania?

18 listopada 2016 roku Ania dowiedziała się, że będzie testować produkty firmy FRoSTA. Między 28 listopada a 2 grudnia 2016 roku otrzymaliśmy wprost do mieszkania nagrody do testowania. Były one zapakowane w firmową torbę termiczną. Odebrał je Artur. Przyjazd nagród poprzedzony był telefonem do Ani z zapytaniem czy można teraz przyjechać :) Co było tymi nagrodami do testowania? Otóż były to:

  1. 2 burgery ze szpianku z mozzarellą i czosnkiem,
  2. 2 burery z brokuła i kalafiora z pietruszką,
  3. 2 filety z mintaja w panierce z dzikim czosnkiem.

Dzięki tym produktom Ania przyrządziła 2 obiady dla 2 osób. Burgery traktowała jako zamienniki surówek. Do tego podawała rybę lub mięso oraz ziemniaki bądź ryż.

Produkty tej firmy nie zawierają żadnych:

  • barwników,
  • aromatów
  • ani wzmaczniaczy smaku.
burgery ze szpianku z mozzarellą i czosnkiem, burgery z brokuła i kalafiora z pietruszką

Każdy z produktów firmy Frosta Ania przyrządzała w piekarniku. Ania na co dzień zwykle nie gotuje, robi to tylko czasami. W kuchni przeważnie rządzi Artur. Szybkość i prostota, z jaką podaje się produkty przekonała Anię by przyrządzała dania częściej :)

Ryby Ania wykładała zamrożone na blaszę wyłożoną papierem do pieczenia i piekła w 220 stopniach przez 17 minut (z włączonym termoobiegiem można ją piec 14 minut). Jest też możliwość smażenia mintaja na patelni z 200 mililitrach oleju na średnim ogniu przez około 8-10 minut, czasami je odwracając.

Wegetariańskie burgery to nowość tej firmy! Zamrożone burgery Ania wykładała na blaszę wyłożoną papierem do pieczenia i piekła w 230 stopniach 15 minut (przy włączonym termoobiegu wystarczy pieć 14 minut). Można je też smażyć na średniej wielkości patelni w 100 mililitrach oleju na średnim ogniu przez około 8-10 minut, czasami je przewracając. Burgery można przygotować w bułce albo podać zamiast porcji warzyw / mięsa.

burgery warzywne, mintaj w panierce z dzikim czosnkiem

Mintaj w panierce pakowany jest po 2 sztuki - obie ważą 240 gramów. Burgerów również w paczce są 2 sztuki. W sumie mają one 200 gramów.

Ryby, które są w paczkach Frosty są oznaczane kodem QR. Skanując ten kod dowiesz się, skąd pochodzi wybrana przez Ciebie ryba z Frosty. Jak nie masz telefonu typu smartphone, możesz wejść na fishtracker.pl i dzięki tej stronie też się dowiesz, skąd pochodi Twoja ryba.

Kupując produkty firmy Frosta chronisz ryby, ponieważ produkty tej firmy spełniają globalne standardy WSC w zakresie zrównoważonego rybołóstwa. Więcej o tym przeczytasz na www.msc.org/pl.

Polecamy śledzić stronę http://frosterzy.pl, ponieważ można przez nią zgłaszać się do testowania produktów Frosta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger