Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

29. sposób na dorabianie

Poznaj 29 sposób na dorabianie. Czego on dotyczy? Od jakiej kwoty możesz wypłacić wynagrodzenie? Co go wyróżnia?

Wynagrodzenie otrzymaliśmy za płatne wypełnianie ankiet. By je otrzymać trzeba uzbierać 10 tys. $. Można je wypłacić na PayPal (to wybraliśmy my) lub w postaci karty prezentowej (iTunes, Amazon.com). To dlaczego my wypłaciliśmy je szybciej? Czytaj dalej!

Owy serwis działa w wielu rożnych krajach. Ania 10 lipca dowiedziała się, że panel w języku polskim został zamknięty, więc czym prędzej zgłosiliśmy wypłaty. Wypłacili nam zarobione pieniądze mimo, że nie uzbieraliśmy 10 000 $. Z tego, co wiemy wypłacają je też innym osobom, które uczestnicząc w polskiej wersji panelu zarobiły jakieś pieniądze. Jeśli wypełniałaś / wypełniałeś ankiety w serwisie iPoll.com, w jego polskiej wersji i cokolwiek w nim uzbierałaś / uzbierałeś, zgłoś się po wypłatę korzystając z adresu e-mail Instantly_Rewards@ssisurveys.com.

Jeśli nie mieszkasz w Polsce, możesz spróbować zapisać się do tego panelu. Możesz też pobrać aplikację na smartfon, dzięki której będziesz wypełniała / wypełniał ankiety u nich np. za pośrednictwem smartfonu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger