Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

8. sposób na pracę w domu

praca w domu

Marzy Ci się praca w domu np. dodatkowa? Mamy jeden ze sprawdzonych sposób na taką pracę. Czytaj!

Wypłatę z tego serwisu, na którym można pracować w domu dodatkowo otrzymaliśmy w ok. 10 minut od jej zlecenia! Była to wypłata błyskawiczna na PayPal.

Kwotę widzisz na powyższym print screenie. To 20 zł. Uzyskaliśmy ją dzięki wypełnianiu płatnych ankiet internetowych - zarówno tych na stronie, jak i takich w specjalnej darmowej aplikacji na telefony komórkowe. Kwota za wypełnienie jednej ankiety to od 2 zł do 12 zł. By się zapisać do tego serwisu trzeba mieć 15 lat, mieć adres e-mailowy (trafiają na niego linki do płatnych ankiet), mieszkać na stałe w Polsce, mówić po polsku i zaakceptować regulamin serwisu.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, w którym będziesz pracować w domu dodatkowo napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorabianie: "8" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie / link do serwisu.

2 komentarze:

  1. Czy od tej wypłaty należy zapłacić jeszcze podatek?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Myślę, że ten post powinien rozwiać Twoje wątpliwości - http://dorabiajprzezinternet.blogspot.com/2015/01/jak-rozliczyc-podatek-za-patne-ankiety.html :) Pozdrawiam

      Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger