23. sposób na dorabianie

Kwota zarobiona dzięki:

 1. płatnemu wypełnianiu ankiet,
 2. płatnemu uczestnictwu w dyskusjach na zamkniętych forach (fora widoczne tylko dla wybranych uczestników, takie badania trwają 3-4 dni).

Można ją wypłacić od 25 zł w postaci:

 1. przelewu na konto PayPal,
 2. karty podarunkowej do Empiku.

By móc zapisać się do tej strony należy mieć obywatelstwo polskie lub mieszkać na stałe w Polsce oraz posiadać co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych.

Koszty PayPal czy wysyłki bonu podarunkowego pokrywa ta firma.

Jak nie dostaniesz się do wypełniania ankiety (przejdziesz tylko ankietę rekrutacyjną) otrzymasz 1 pkt. Punkty przeliczane się na wartość pieniężną. Przelicznik punktów jest taki 1pkt. = 0,1 zł (dziesięć groszy).

Rozliczenia punktów robią mniej więcej 2 x w miesiącu zbiorczo dla wszystkich osób, które w danym momencie mają minimum 250 pkt. - wysyłają wtedy link do formularza zamówienia wypłaty.

Maksymalna wartość pieniężna Punktów jaką Respondent może uzyskać w ciągu 1 roku kalendarzowego wynosi 700 zł (słownie: siedemset złotych).

Jak chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz mi e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na na dorobienie: "23" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Tobie zaproszenie/ link do serwisu.

12 komentarzy:

 1. Nawet nie wiedziałam, że takie cuda istnieją jak płatne uczestnictwo w forach :) Dobrze wiedzieć

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe jak te zarobione kwoty przekładają się na czas spędzony przy wypełnianiu ankiet...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robisz w takie dni i godziny jakie chcesz. Jak kwota za wypełnienie ankiety jest wg. Ciebie za niska - nie wypełniasz takiej ankiety. Nigdy nie liczyliśmy tego, gdyż to zależy od wiely czynników - kwota za wypełnienie ankiety, czas na nią poświęcony - co ankieta to jest to inny czas i kwota... inny przelicznik zł/ punktów na zł/ na euro...

   Usuń
 3. ja również nie widziałam o płatnych ankietach :) ciekawe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się, że dowiedziałaś się o nich! Dziękujemy :) Pozdrawiamy

   Usuń
 4. a ja się sparzyłam na czymś takim. Zarejestrowałam się, i za każdym razem kiedy przychodziły ankiety była informacja, że się nie zakwalifikowałam a skrzynka meilowa była oczywiście cała zapchana spamem z reklamami tamtejszego serwisu.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger