21. sposób na dorabianie

Wypłata za wypełnianie płatnych ankiet on-line. Na konto bankowe. Kwota wypłaty 20 zł. Możliwe są też wypłaty kwot: 50, 80 i 100 zł. Dostępna jest też wypłata w formie karty upominkowej do sklepu Empik o wartośći 25, 50 lub 75 zł.

Za każdą wypełnioną ankietę dostajesz punkty, które przelicza się na pieniądze. Po osignięciu minimum punktowego można zgłosić wypłatę. Można też otrzymywać punkty wymienne za pieniądze za zapraszanie znajomych do tego serwisu.

"Uczestnikiem (ankiet - przyp. autorki) może być osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych."

Ankiety z tej strony można podobno wypełniać zarówno na komputerze, jak i na tablecie.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz mi e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na na dorobienie: "21" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Tobie zaproszenie/ link do serwisu.

9 komentarzy:

 1. interesuje mnie jak długie są te ankiety i czy ich jest dużo, czy raczej trzeba wyczekiwać aż się jakaś pojawi. czytam Waszego bloga od jakiegoś czasu i rozważam opcję, czy nie poświęcić na takie ankiety kilku minut dziennie. zawsze by jakieś drobne na kebaba były ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ankiety/ badania internetowe trwają od kilku do ok. 45 minut. To czy jest dużo ankiet, czy trzeba ich wyczekiwać jest zależne od tego w ilu serwisach z ankietami/ badaniami on-line jesteś zapisana. Im w większej ilości tego typu serwisów jesteś zarejestrowana, tym więcej ankiet otrzymujesz.

   Mój chłopak jest w około 30-35 takich serwisach i nie narzeka na ilość ankiet. Zwykle otrzymuje ich od kilku (czasami mniej niż kilka) do ok. 10 dziennie (nigdy tego nie liczyliśmy). Czasem by przyszło więcej ankiet należy częściej się logować do tych serwisów.

   Ankiet nie musisz wypełniać tego samego dnia, kiedy je otrzymasz - możesz je wypełniać wtedy kiedy masz czas.

   Cieszymy się, że czytasz nasz blog od jakiegoś czasu :) Bardzo nam miło, że nas odwiedzasz.

   Nie musisz też wypełniać ankiet za których wypełnienie jest niesatysfakcjonująca Cię kwota czy ilość punktów.

   Pozdrawiamy i zapraszamy na nasz blog ponownie

   Usuń
  2. rozumiem. a umiałabyś jakoś uśrednić ile mniej więcej czasu trzeba poświęcić na ankiety, żeby otrzymać powiedzmy 20 zł miesięcznie i 50 zł miesięcznie? wiem, że zależy, ale wnioskuję że zajmujecie się tym od jakiegoś czasu i jakąś statystykę da się stworzyć.

   Usuń
  3. Ja też przyłączam się do zapytania poprzedniczki.

   Usuń
  4. Ania Abakeracja i Aneta Krzysztof Jokisz: Żeby faktycznie wypłacić (osiągnąć minimalny próg wypłaty/ minimalne progi wypłat i zgłosić wypłatę/wypłaty) 50 zł netto miesięcznie wg. mnie trzeba poświęcić od kilku minut do ok. 30 minut dziennie (przy pracy 5 razy w tygodniu). By osiągnąć 20 zł netto miesięcznie trzeba poświęcić od kilku minut do ok. 10 minut dziennie (przy pracy 5 razy w tygodniu). Należy być zapisanym w większości serwisów z płatnymi ankietami.

   Jednak te 50 zł netto czy 20 zł netto to nie jest całkowita kwota, którą się wyciągnie przy pracy od kilku do ok. 30 minut dziennie (przy pracy 5 razy w tygodniu), ponieważ dorobimy więcej pieniędzy, tylko zabraknie nam jeszcze do minimum do wypłat...

   Usuń
 2. Karty upominkowe do Empiku, to całkiem fajna sprawa. Ciekawie tu Was :) Pokazujecie, że Internet nie taki straszny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie bawiłam się w coś takiego i obawiam się, że słabo wyglądam z czasem na takie inicjatywy. Musiałabym się przyjrzeć bliżej tematowi, bo jest mi obcy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa jak to wygląda w rzeczywistości,ale pewnie to jest ciężka i długa praca

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger