Gwoli wyjaśnienia + pytanie do Was

Dowiedz się, czemu od dawna nie publikowaliśmy nowych postów. Sprawdź, co było tego powodem. Odpowiedz w komentarzu na zadane przez nas pytanie. Liczymy na Twoją opowiedź.

Ostatni post na blogu opublikowaliśmy 8 grudnia 2019 roku.

Od tego czasu trochę się w naszym życiu pozmieniało, np. Ania kilkukrotnie zmieniała pracę.

Chcieliśmy wyjaśnić, dlaczego przestaliśmy publikować posty o nowych sposobach na zarabianie dodatkowe.

Nie publikowaliśmy nowych sposobów na dodatkowe pieniądze dorobione przez Internet, ponieważ początkowo zapisywaliśmy sobie na kartce, który sposób na dorabianie to który serwis. Przy którymś z kolei przestaliśmy to robić. Nie wiemy, który serwis opisywaliśmy a który nie... Ciężko do tego dojść, ponieważ serwisy nie zawsze mają nazwę firmy taką jak nazwa strony a niekiedy nie mają podanej na stronie informacji o nazwie firmy.

Nawet jeden mamy w szkicach, ale nie wiemy, której strony dotyczy...

Czy wpadasz niekiedy na ten blog lub czekasz na nowy post u nas? Daj znać w komentarzach. Jak zbierze się kilka osób, które chcą nowych postów - postaramy się wrócić do blogowania.

Może uaktualnimy wcześniejsze posty. Mamy też już pomysły na 2 nowe posty, w tym 1 nową serię.

Tymczasem przepraszamy Cię za naszą niekonsekwencję w zapisywaniu, który sposób na dorabianie to jaki serwis WWW.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger