45. sposób na dorabianie

sposób na dorabianie, Polski panel narodowy

Przedstawiamy już 45. sposób na dorabianie. Co to za serwis? Przeczytaj o nim więcej.

Artur dostał z tego serwisu przelew 6 maja br. Był to przelew na kwotę 33 złotych. To od tej kwoty można wypłacać pieniądze z opisywanego panelu.

Aby móc złożyć wypłatę należy uzbierać 2 046 punktów.

Dorabianie to polega na wypełnianiu płatnych ankiet. Za każdą do końca wypełnioną ankietę internetową zyskuje się do 50 do nawet 600 punktów.

Pieniądze wypłacane są na konto bankowe.

Firma posiada swoją aplikację - dzięki temu można ich ankiety on-line wypełniać przez smartfon czy tablet.

By móc się zapisać do tej strony musisz mieć co najmniej 15 lat i mieszkać oraz posiadać stały pobyt na terenie RP (Rzeczypospolitej Polskiej).

Możliwe jest czasowe wyłączenie konta - np. na okres wakacji. Jest taka opcja na ich stronie internetowej.

Przy zapisie do tej strony weryfikują konto telefonicznie. Dzwonią i pytają czy zarejestrowaliśmy się na ich stronie. Później już nie dzwonią - jak nie zaznaczyliśmy chęci wypełniania ankiet telefonicznie. Warto podać swój prawdziwy oraz rzeczywiście używany numer telefonu, bo wykonując jakieś ważne zmiany w danych na swoim profilu i przy chęci wypłacania nagród - będzie wykorzystywany do tego ten numer.

Za zapisanie poleconego do tej strony WWW i jego poprawną weryfikację (odebranie telefonu oraz potwierdzenie, że się chciało zarejestrować w panelu) otrzymuje się 100 pkt.

Aby zapisać się do tej strony wyślij nam w komentarzu swój adres e-mail. Twój e-mail nie będzie nigdzie widoczny, tzn. tylko my go zobaczymy, użyjemy do wysłania zaproszenia do tej strony i skasujemy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger