Testuj z nami produkty we Wrocławiu

testowanie produktów wrocław, testerzy produktów wrocław

O grupie, którą stworzyliśmy dla testerów produktów. "Wrocław" w tytule postu to słowo nieprzypadkowe, ponieważ to do zamieszkujących to miasto kierujemy ową grupę lub do osób, które będą mogły w tym mieście odebrać coś do testowania.

Skąd pomysł na grupę?

Pomysł na grupę osób, które będą testować produkty we Wrocławiu wziął się stąd, że podczas przeglądania Facebooka w proponowanych grupach wyskoczyła mi grupa dla modelek do ćwiczenia na nich zabiegów, które gdzieś ktoś oferuje. Modelkom proponowano tańsze zabiegi w zamian za wykonanie ich przez uczennice / uczniów pod obserwacją i instruktarzrm profesjonalisty z praktyką.

Pomyślałam wtedy, że fajnie by było mieć grupę "swoich testerów". Dotąd produkty do testów mogli testować członkowie naszych rodzin, przyjaciele i znajomi. A , że wiem, iż m. in. testowanie produktów Cię interesuje, do tego oboje z Arturem lubimy się dzielić tym, co mamy w nadmiarze, stąd pomyślałam o grupie.

Zaraz po tym jak wpadłam na pomysł tej grupy podzieliłam się myślą o niej z chłopakiem. Dałam Arturowi czas do namysłu czy chce rozdać produkty, które ostatnio otrzymał testerom z naszej grupy. Artur namyślił się, zgodził się i w poniedziałek 5.11 wystartowaliśmy z grupą :)

O co chodzi z tą grupą? Do kogo jest ona adresowana?

Założyliśmy grupę dla testerów produktów. Jest ona adresowana do osób mieszkających we Wrocławiu lub które mogą odebrać coś drobnego do testowania we Wrocławiu.

Oto link do niej. Przyjmujemy do grupy tylko osoby z prawdziwymi kontami, fikcyjnym (bez imion i nazwisk brzmiących prawdziwie) nie!

Grupa jest dla osób, które posiadają profil w serwisie społecznościowym Facebook oraz adres-e-mail. Zapraszamy do zapisu do grupy!

Na grupie opublikowaliśmy już pierwszy post, także możesz zgłosić się do pierwszego testowania! W zamian za odpowiedź na 3 pytania (2 zamknięte, 1 otwarte) otrzymasz produkt do testów.

Tym razem produkt do testów pochodzi z kategorii:

  1. artykuły spożywcze.

Innymi produktami, które będziesz mógł w przyszłości testować będą najczęściej:

  1. napoje,
  2. alkohole (tylko dla osób pełnoletnich),
  3. kosmetyki,
  4. chemia.

Zapisz się do grupy i odbieraj produkty za opinie!

Ania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger