Dostawaj karmę / zabawki dla zwierząt za zakupy

tania karma

Chcesz kupować tanią karmę dla kota bądź tanią karmę dla psa czy gryzoni / rybek przez Internet? Do tego chciałbyś dostawać zabawki / dodatkową karmę w zamian za zakupy? Interesuje Cię darmowa dostawa karmy, zabawek, akcesoriów dla zwierząt? Koniecznie przeczytaj ten wpis!

Robiłam zakupy karmy, akcesoriów i zabawek dla zwierząt w kilku sklepach zoologicznych przez Internet. Od kilku ostatnich lat robię je wyłącznie w jednym sklepie internetowym. Spytacie - "Dlaczego?".

Oto 11 powodów dla których robię je w jednym sklepie przez Internet:

 1. tania karma, akcesoria, zabawki dla zwierząt,
 2. za każde zakupy otrzymuję pkt bonusowe (4 zł = 1 pkt), które wymieniam na wybrane przez siebie karmy, zabawki, akcesoria dla zwierzaków, pomoc dla zwierząt (dokładniej psom, kotom oraz niekiedy inny zwierzętom z Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt prowadzonego przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami - ta pomoc to karma i akcesoria dla zwierząt, rzeczy do odebrania już od 29 pkt, 100 pkt za zapis do newslettera),
 3. darmowa dostawa kurierem od 79 zł, w przypadku dostawy zamówienia za mniej niż 79 zł - dostawa tylko po 10 złotych,
 4. duża ilość promocji,
 5. duży wybór produktów (jest ich ponad 8 000),
 6. dosyć szybka dostawa do domu (zwykle 1-3 dni, rzadziej dłużej),
 7. możliwość śledzenia przesyłki,
 8. duża ilość rodzajów płatności:
  • przelewem natychmiastowym Dotpay,
  • gotówką przy odbiorze (opłata za pobraniem),
  • PayPalem (zwróć uwagę na dodatkową opłatę w wysokości 3 zł),
  • przelewem na polskie konto bankowe,
  • kartą kredytową (Mastercard lub Visa).
 9. wygodny w obsłudze sklep,
 10. gratis / gratisy (co jakiś czas inny, są to głównie akcesoria / zabawki dla zwierząt, ale nie tylko) do zakupów od 119, 129 lub 139 złotych,
 11. dla hodowców, schronisk, a także zarejestrowanych organizacji charytatywnych program, który daje 8% zniżki przy zamówieniu za co najmniej 400 zł.

Firma ta przesyła towar tylko na terenie Polski. Zamówienia dostarczają kurierzy GLS lub DPD - do wyboru (bez możliwości wyboru w przypadku płatnością za pobraniem, wtedy zakupy dostarcza kurier GLS).

Minimalna kwota zamówienia to 49 zł.

Uwaga - kurier może odmówić wniesia przesyłki w przypadku paczki cięższej niż 31,5 kg.

Sklep ma dział outletowy, oferty specjalne i aplikację mobilną.

Jeśli masz firmę oraz stronę internetową możesz zapisać się do programu partnerskiego firmy oraz otrzymywać od 3 do 5% wartości zakupów (w zależności od ilości zamówień) zrobionych przez Twoją stronę internetową.

Jak chcesz poznać nazwę owej firmy, a także dostać 10 % zniżki kliknij w tej link.

Jeśli zrobisz zakupy korzystając z podanego linku, do tego będziesz nowym klientem tego sklepu - dostanę 250 pkt bonusowych, które zamienie na jedzenie dla dwóch kotów na działce (starsza kotka i młodszy kot), które dokarmia moja rodzina i ja. Z góry bardzo dziękuję za skorzystanie z tego linku.

Ania

Aktualizacja 29 marca zmienili próg darmowej dostawy na od 89 zł! Do tego usunęli 3 zł opłaty za płatność PayPalem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger