Testowanie produktów: Testujemy Jack Daniel`s Fire

jack daniels fire opinie

Post o whiskey z likierem o smaku cynamonowym, czyli o Jack Daniels Fire. Opinie nasze o tym alkoholu przeczytaj w notce!

Już jakiś czas temu przyszła do nas paczka ambasadora. Ania dostała się do testowania Jack Daniels Fire.

Zawartością paczki podzieliła się z chłopakiem, rodziną i przyjaciółmi. Jedno whiskey z likierem trafiło do rąk rodziców Ani, drugie do rąk przyjaciół Artura. Ania degustowała Jack`a z rodzicami, Artur z przyjaciółmi.

Jack Daniels Fire opinie

Whiskey z likierem piłam pierwszy raz, Jack Daniel`sa też. Trochę się obawiałam, że smak może mi nie odpowiadać, ale bardzo miło się zaskoczyłam... Lubię smak cynamonu, ale nie za mocny. Tu cynamon był w idealnych proporcjach. Jack`a nie rozcieńczałam - piłam go zimnego (zmrożonych alkoholi nie mogę pić, bo drapie mnie potem w gardle). Jak dla mnie Jack Daniels Fire jest nie za słodki, nie za mocny, świetnie dograny - ma wyśmienite połączenie smaku. Jego cena to ok. 100 zł za butelkę 0,7l. Jak na perfekcyjny smak cena do przełknięcia!

Ani zdanie o Jack Daniels Fire

Pierwszy raz piłem alkohol o smaku cynamonu oraz w ogóle Jack Daniel`sa. Zwykle nie pijam alkoholu innego niż piwo, po winie mam zgagę, za szampanem nie przepadam, ale tego alkoholu byłem ciekawy. Piłem go schłodzonego. Smakował mi, choć po jakimś czasie był dla mnie trochę za słodki. Bardzo podobała mi się butelka - jej design, kształt. Dzięki świetnemu korkowi łatwo i bez rozlewania nalewało się alkohol. Polecam spróbować :)

zdanie Artura o Jack Daniels Fire

Lubicie whiskey / likier? Znacie Jack Daniel`s Fire albo Jack Daniel`s Honey?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger