Podsumowane stycznia: wypłata internetowa, cashbacki i testowanie

podsumowanie stycznia

Podsumowujemy styczeń. Dowiedz się co było u nas słychać w styczniu br.

Wypłata internetowa

Artur 24 stycznia wrócił do dorabiania przez Internet. Do końca stycznia otrzymał jedną wypłatę na kwotę 50 zł. To wypłata z 20. sposobu na dorabianie. Część tej wypłaty być może pochodzi od Ciebie, ponieważ 10% zarobków poleconych Artura trafia do niego. Jeśli tak jest to Ci dziękujemy :)

Cachbacki

W styczniu rozpoczeliśmy cykl postów o cashbackach. Napisaliśmy o opublikowaliśmy post "1. sposób na cashback". Oprócz dorobienia przez Artura 46 zł 15 gr, o których pisaliśmy w poście, którego tytuł przed chwilą podaliśmy, dorobił on jeszcze 46 zł 22 gr w serwisie, który opisaliśmy we wskazanej notce. U góry tej notki znajdziecie print screen tej wypłaty.

Testowanie

W styczniu Ania testowała farbę Ultralex Color firmy Joanna. Napisaliśmy o tym notkę pt. "Ania testowała Joannę Ultraplex farbę do włosów" na blogu. Jak interesuje Was ta tania farba do włosów polskiej marki to polecamy przeczytać owy post.

Napisałaś / Napisałeś podsumowanie stycznia na swoim blogu czy profilu społecznościowym? Podrzuć nam do niego link w komentarzu! Nie napisałaś / napisałeś? To podaj w komentarzu co u Ciebie było słychać w styczniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger