Podsumowanie grudnia: testowanie pianki i organizacja konkursu

organizacja konkursu blog

Przedstawiamy podsumowanie grudnia. Przeczytaj o testowaniu pianki oraz o organizacji konkursu na naszym blogu.

Testowanie pianki

Jesteście ciekawi o jakim to testowaniu pianki mowa w tytule? Już wyjaśniamy!

Artur jakiś czas temu dostał propozycje testowania pianki. O dziwo propozycje jej testowania dostał z 34. sposobu na dodatkowe zarobki. Dlaczego "o dziwo"? Dlatego, że na stronie tego sposobu na dodatkowe zarobki nie napisali nic o możliwości testowania produktów z zamian za drobne pieniądze i produkt gratis.

Artur przyjął propozycję testowania pianki do golenia. To o niej mowa. Piankę otrzymał Pocztą Polską. Miał tydzień czasu na ogolenia się co najmniej 3 razy. Po tym czasie miał wypełnić ankietę dotyczącą tej pianki do golenia.

Tak też zrobił - testował piankę do golenia, następnie otrzymał na adres e-mail link do ankiety dotyczącej jej. Wypełnił o niej ankietę i na tym skończyło się działanie z pianką. Dorobił sobie na tym punkty wymienne na pieniądze i dostał piankę na własność.

Pianka przyjemnie pachniała - delikatnie, nie za mocno. Dobrze goliło mu się twarz z pomocą niej. Na twarzy po użyciu niej zostawał przyjemny nienachalny zapach. Jedyny minus jakiego Artur się doszukał to odrobinę wodnista konsystencja pianki.

Także 34. sposób na dodatkowe zarobki umożliwia rzadko, bo rzadko, ale jednak testowanie produktów.

Organizacja konkursu na blogu

W grudniu dostaliśmy przesympatyczny e-mail od firmy Trybe. W tytule maile od tej firmy przeczytaliśmy już na wstępie "Chcemy z Wami współpracować!".

Weronika zaproponowała nam współpracę polegająca na:

  • dorobieniu na rejestracji nowych użytkowników,
  • organizacji konkursu na blogu,
  • dorobieniu na rejestracji nowych użytkowników i organizacji konkursu na blogu.

Jako że oboje nie możemy teraz dorabiać, bo Artur chodzi na projekt unijny, na którym nie można dorabiać a Ania jest zapisana w urzędzie pracy jako bezrobotna, to wybraliśmy opcję organizacji konkursu na blogu.

Z Panią Weroniką z Trybe wynegocjowaliśmy i uzgodniliśmy warunki współpracy. Mamy przyjemność pierwszy raz zorganizować konkurs na blogu.

Regulamin na konkurs otrzymaliśmy od firmy. Zadanie konkursowe nie jest trudne. Nie trzeba lubić żadnych stron na Fb itp.

Do 15 stycznia możesz wziąć udział w konkursie. Jeśli jeszcze nie wziąłeś w nim udział - zapraszamy Cię do postu "Pierwszy sposób na testowanie produktów + konkurs".

Życzymy powodzenia w konkursie! Nagrody czekają :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger