Ania testowała Joannę Ultraplex farbę do włosów

Przeczytaj o Joannie Ultraplex farbie pielęgnującej do włosów. Jakie wrażenia ma Ania po testowaniu tej farby?

Joanna Ultraplex farba pielęgnująca do włosów

Pewien czas temu Ania zgłosiła się do testowania czegoś marki Joanna. Ultraplex farba pielęgnująca do włosów to produkt, który miał być testowany.

Do testowania kosmetyków Joanny Ultraplex farby do włosów pielęgnującej wybrano 50 dziewczyn. Jedną z nich została Ania.

Musiała wysłać odcień farby do włosów, na których chciałaby pofarbować włosy. Po wysłaniu adresu i koloru farby do włosów firma wysłała Ani farbę Pocztą Polską.

Oto film z otwarcia paczki:

Ania miała chyba tydzień na przetestowanie farby. W tym czasie lub w czasie dwóch tygodni przetestowała farbę i wypełniła ankietę dotyczącą niej.

Pielęgnacyjna farba do włosów polskiej marki @laboratoriumjoanna jest tania. Kosztuje tylko ok. 11 złotych.

Odcień czerwone wino (6.5) nadał Ani ciemny włosom połysk i refleksy w wybranym kolorze.

Ania przede wszystkim jest zadowolona z pielęgnacyjnego efektu użycia tej farby. Włosy po tej farbie są puszyste, miękkie i niezwykle gładkie.

Nie wiemy natomiast czy to, że farbę do włosów Ania nakładała drugi raz w życiu czy co (może za mała ilość farby na długość Ania włosów), ale farba nie pokryła wszystkich siwych włosów (tak, |Ania ma pojedyncze siwe włosy!). Mimo to polecamy ją dla pielęgnacyjnego działania i refleksów w wybranym kolorze

Dziękujemy portalowi @ibeauty.pl za możliwość przetestowania tej farby!

Chcesz kupić jakieś kosmetyki firmy Joanna lub farbę do włosów opisywaną w tym poście? Kliknij w logo poniżej.

#ultraplexcolor #ultraplex #ultraplexjoanna #joanna #kosmetykijoanna #joannakosmetyki #joannacosmetics #cosmeticsjoanna #labolatoriumjoanna #farba #farbadowlosow #farbadowłosów #opinia #opiniaofarbie #mojaopinia #zdanie #mojezdanie #podziękowanie #podziekowanie #farbaultraplex #farbaultrplexcolor #czerwonewino #redwino #6ipół #6ipol #farbowanie #farbowaniewlosow #farbowaniewłosów #farbujemy #farbujemywłosy #farbujemywlosy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger