Podsumowanie listopada: zarobki, testowanie produktów i zwolnienie

presto szybko i prosto

O ściereczkach Presto szybko i prosto, zarobkach z dorabiania w litopadzie oraz zwolnieniu Ani z pracy. Przeczytaj koniecznie!

Dodatkowe zarobki

W listopadzie Ania zaczęła dorabiać dzięki smartfonowi i aplikacjom do tego. Oto posty dotyczące dwóch z sześciu aplikacji, które umożliwiają dodatkowe zarabianie za pomocą smartfonu / tabletu:

  1. 36. sposób na dodatkowe dochody (dorobiliśmy dzięki niemu 42,28 zł),
  2. 37. sposób na dodatkowe pieniądze (zarobiliśmy dodatkowo dzięki niemu 54 zł)

Na PayPal oprócz dwóch powyższych wypłat Ania otrzymała jeszcze 50 zł z 20. sposobu na dorabianie.

Na konto bankowe Ania otrzymała 20 zł z 21. sposobu na dorabianie.

42,28 zł + 54 zł + 50 zł + 20 zł = 166,28 zł - tyle wypłaciliśmy z dorabiania przez Internet w listopadzie

W listopadzie zgłosiliśmy więcej wypłat. Dojdą one pewnie do Ani pewnie w grudniu-lutym.

Testowanie produktów

Presto szybko i prosto

W październiku zapomnieliśmy Ci napisać, że testowaliśmy ściereczki firmy Presto szybko i prosto.

Ściereczki, które otrzymaliśmy to tylko dwa rodzaje z wielu różnych wzorów.

Pierwsze to Presto szybko i prosto do lodówek i mikrofalówek. Wycieraliśmy lodówkę z zewnątrz oraz zewnątrz nimi. Ten rodzaj ściereczek pachnie.

Drugie ściereczki to Presto szybko i prosto do mebli drewnianych. Ten rodzaj nie pachnie.

Ściereczki przy wyciąganiu ich z opakowania nie strzępią się.

Te ściereczki to szybki i prosty sposób na sprzątanie.

Więcej o tych produktach dowiesz się oglądając powyższy film.

Zwolnienie

Ania kilkanaście tygodni była na L4. Zanim udała się na drugie w życiu zwolnienie lekarskie (pierwsze trwało 2 dni) uzgodniła z szefostwem, że się na nie wybierze. Uprzedziła członków zarządu o wiele wcześniej o konieczności wzięcia L4. Szefostwo niechętnie pozwoliło Ani na pójście na zwolnienie lekarskie.

Zanim poszła na L4 usłyszała od 2/3 członków zarządu by, tu cytujemy: "Walczyła o siebie", "Nie martwiła się, bo na pewno, ale to na pewno będzie dla niej praca po L4" oraz że "Wszystko będzie dobrze".

W pierwszy dzień pracy po zwolnieniu lekarskim dostała od razu zwolnienie z pracy. Przeczuwała, że tak może być, ale łudziła się, iż być może tak nie będzie.

To potwierdziło zdanie, że ludzie czasami jedno mówią, drugie robią.

Ania od grudnia jest bezrobotna. Zanim udała się na bezrobocie znalazła sobie pracę w archiwum i trochę dorabiała dzięki aplikacjom oraz smartfonowi. To dziwne, ale jak Ania pisała post 7 pierwszych prac Ani, to myślała co by było jakby wróciła do pracy w archiwum.

Praca w archiwum była jakby miłym powrotem do przeszłości.

Coś się kończy, coś się zaczyna - zobaczymy co będzie dalej :)

Z uwagi na to, że Ania jest zapisana w Urzędzie Pracy jako bezrobotna - nie może dorabiać. Artur chodzi na projekt szkoleniowy - też nie może dorabiać. Dlatego w grudniu / styczniu zaczniemy pisać na blog oraz publikować na blogu nowy cykl postów. Będą to notki o sposobach na testowanie produktów, czyli o serwisach umożliwiających testowanie produktów w zamian np. wypełnienie ankiety / ankiet o produktach / produkcie. Śledź nasz blog!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger