Aplikacja do zarabiania - 37. sposób na dodatkowe pieniądze

aplikacja do zarabiania

Poznaj sprawdzoną przez nas i wypłacalną aplikację do zarabiania. Dowiedz się o niej więcej!

Wypłatę z tego sposobu na dorabianie, w kwocie 54 złotych, otrzymaliśmy na PayPal. Wypłata "szła" do nas kilka dni.

Dostaliśmy ją za pracę jako:

  1. tzw. tajmniczy klient, czyli wcielanie się w klienta placówki / sklepu i badania zachowania wymógów w postępowaniu z klientem.
  2. badacz rynku, tzn. osoba, która foci określone produkty w sklepie, ich cenę, pokazuje braki towaru na półkach sklepowych.
  3. zarówno mystery shopper, jak i badacz rynku.
  4. osoba, które wykonuje inne, przeróżne - łatwe zadania, np. wypełnienia ankiety o produktach.

Nie musisz wybierać pracy zarówno jako tajemniczy klient, jak i jako badacz rynku. Możesz np. robić tylko zlecenia jako badacz rynku.

Na czym polega praca badacza rynku czy tajemniczego klienta przeczytasz w wpisie APIKACJA ZARABIANIE - 36. SPOSÓB NA DODATKOWE DOCHODY. To wpis, który opublikowaliśmy ostatnio o innej, sprawdzonej przez nas oraz wypłacalnej aplikacji do zarabiania. Jeśli jeszcze nie czytałeś tej notki, zapraszamy Cię do tego!

Aplikacje ściągniesz na smartfon i / lub tablet. By móc zarabiać dodatkowo dzięki aplikacji będziesz potrzebował Internetu oraz włączonej usługi lokalizaji.

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z iOS w wersji 7.0 lub wyższej oraz urządzenia z Androidem w wersji 4.0 lub wyższej. W przyszłości mają umożliwić korzystanie z tej aplikacji na innych smartfonach.

Aplikacja działa nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach. Np. w Belgii, Chinach, Kolumbii, Danii, Francji, Niemczech, we Włoszech, w Niderlandii, Norwegii, Portugalii, Chiszpanii, Szwecji, Turcji czy Stanach Zjednocznonych. Sam sprawdź!

Pracować w ten sposób możesz z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Pracując w tej aplikacji zaczynasz na pierwszym poziomie. W miarę wykonywania kolejnych zadań zyskujesz punkty a dzięki nim pieniądze i wyższy poziom. Po ukończeniu zadania jest ono sprawdzone. Po sprawdzeniu i pozytywnym zatwierdzeniu pieniądze masz już w aplikacji. Z aplikacji możesz je wypłacić na PayPal.

Pieniądze na PayPal można wypłacić w dowolnym momencie.

W miarę pracy w tej alikacji dorabia się więcej. Im wyższy poziom, tym więcej możesz przyjąć płatnych zadań. Np. ja jesteś na pierwszym poziomie masz jedno płatne zlecenie, jak na drugim - dwa płatne zlecenia itd.

Na wykonanie jednego zadania ma się zwykle do dwóch godzin. Jeśli w tym czasie nie zrobisz zadania możesz je anulować.

W zależności od miejsca, w którym jesteś, możesz być poproszony o kod zapraszający do zarejestrowania się. W Polsce taki kod jest wymagany.

Aby dowiedzieć się, co to jest za aplikacja do zarabiania, kliknij w ten link (odczekaj 5 sekund oraz naciśnij w przycisk, w prawym górnym rogu ekranu, z napisem SKIP AD) i sam bądź swoim szefem!

Po kod możesz się zapisać do nas. W tym celu napisz do nas e-mail na adres dorabiajonline@gmail.com w tytule podając Kod do 37. sposobu na dodatkowe pieniądze. Kod otrzymuje się po przejściu określonych etapów. Za przejście trzeciego etapu dostaje się jeden kod polecający. Nam brakuje jeszcze części punktów by móc wysłać pierwsze zaproszenie. Za przejście czwartego etapu 2 zaproszenia itd. Jak będziemy mieć kod / y, wyślemy go do Ciebie / Was. Na razie zapiszemy Ciebie / Was w kolejce. Prosimy o cierpliwość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger