Podsumowanie października: zarobki, nagrody i testowanie usług

co to blik

Dowiedz się co to BLIK, ile dorobilśmy w październiku dzięki dorabianiu przez Internet oraz co ostatnio wygraliśmy.

Dorabianie

W październiku Ania wróciła do dorabiania przez Internet. Przed ostatnie kilkanaście tygodni nie mogła tego robić, bo była na L4. Tak się złożyło, że w październiku Artur nie miał żadnych wypłat, prócz nagród o których przeczytasz niżej. W kolejnych miesiącach to Artur nie będzie mógł dorabiać w necie, bo zapisał się na projekt unijny podczas ktorego, dopóki nie dostanie się na staż nie może mieć dodatkowych dochodów.

Ile dorobiliśmy w październiku?

Wypłata na Paypal:

Pieniądze na konto bankowe:

  • pewna kwota dorobiona dzięki publikacji dwóch artykułów SEO na naszym blogu, dzięki współpracy z agencją SEO, nie będziemy podawać tej kwoty, bo ta agencja może sobie tego nie życzyć,
  • 32 zł z 6. sposobu na pracę przez Internet.

Testowanie usług i nagrody

BLIK

Artur dostał się do projektu o nazwie BLIK. Co to BLIK? To forma płatności, której ambasadorem został Artur. Można dzięki niej płacić przez Internet i w sklepach stacjonarnych oraz wypłacać pieniądze. Działał prężnie na Instagramie oraz na kanale YouTube mówiąc o łatwości i szybkości płacenia BLIKiem --> #blikijest Za to otrzymał dwie nagrody:

  1. voucher na Allegro.pl o wartości 20 złotych,
  2. 2 bilety do kina, dokładniej Multikina, na wybrany seans 2D,

za które dziękujemy.

Artur pierwszy raz mógł testować usługę. Dotąd testował produkty. Pozytywnie ocenia testowanie usług, poleca to innym.

Zakupy dzięki BLIKowi robimy do dziś. Jak zapomnisz portfela, a masz smartfon i Internet w nim oraz aplikacje swojego banku, to możesz łatwo zapłacić formą płatności BLIK.

Karta do Ikea

Artur w październiku nie otrzymał żadnych wypłat z dorabiania w Internecie, ale przyszedł do niego bon do sklepu, który sobie wybrał. Był to bon do sklepu Ikea. Jego wartość to 5 euro. Zdobył go dzięki 3. sposobowi na dodatkowy dochód. Poniżej zobaczysz zdjęcie tej karty.

Podsumowanie

Kwota dorobiona w sieci w październiku oraz nagrody z października to:
61,79 zł + 2 x ... zł + 5 euro + 20 zł na Allegro + 2 bilety do kina

W zeszłym miesiącu dorobiliśmy kwotę wyższą niż średnia w zeszłym roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger