35. sposób na dodatkową pracę w domu

dodatkowa praca w domu

Wpisujesz słowa "dodatkowa praca w domu" w wyszukiwarkę Google i szukasz wyników? U nas na blogu znajdziesz sprawdzony sposób na dodatkową pracę w domu!

Ta dodatkowa praca w domu to wypełnianie płatnych ankiet w Internecie. Strona jest w języku angielskim, ale ankiety przychodzą po polsku lub w języku, w którym się mówi tam, gdzie mieszkasz. Za wypełnianie badań internetowych otrzymujemy złotówki lub inną walutę - taką, jaką mamy w miejscu, w którym mieszkamy.

Te płatne badania internetowe to nie tylko ankiety, które wypełniasz przez Internet, ale też:

  1. internetowe grupy dyskusyjne (np. fora / czaty) wypełniane w czasie rzeczywistym z niewielką grupą osób,
  2. społeczności internetowe z udziałem około 50 do 150 osób, dyskutujesz nad wspólnym tematem przez dłuższy okres czasu (specjalne fora poświęcone danemu tematowi),
  3. indywidualnie pisane codziennie blogi / dzienniczki, które sprawdza / czyta moderator,
  4. wywiady online w czasie rzeczywistym.

Wysokość zarobków zależy od długości badań internetowych, przybliżonego czasu ich wypełniania i łatwości ich wypełniania... W Polsce wypłatę można zgłaszać od 30 złotych (w innych krajach są różne kwoty minimalne do wypłaty wynagrodzenia) na PayPal (niestety PayPal pobiera do 2% wynagrodzenia z jednej wypłaty). W krajach, w których system PayPal nie jest dostępny są użyte rozwiązanie alternatywne. Wynagrodzenie przesyłane jest bardzo szybko. W poniedziałek zgłosiliśmy wypłatę a w we wtorek pieniądze mieliśmy już na stronie systemu PayPal.

Możesz się zapisać do tego sposobu na dodatkową pracę w domu już od 16 roku życia!

Istniała możliwość zwiększenia zarobków dzięki polecaniu znajomych (jedno euro za polecenie jednej osoby, nie bylo określonej maksymalnej ilości poleconych, np. w miesiącu). Jednak nie wiemy czy ta możliwość jest aktualna.

Jeśli chcesz wiedzieć, który to serwis kliknij tutaj (poczekaj 5 sekund i kliknij "SKIP AD".)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger