EasySend, czyli jak oszczędzać i zarabiać na przelewach zagranicznych?

przelewy zagraniczne

Przesyłając pieniądze za granicę warto znać kilka podstawowych zasad, dzięki którym możemy oszczędzić a nawet zarobić! EasySend to firma, która pośredniczy w wykonywaniu przelewów międzynarodowych a skorzystanie z jej usług pozwoli nam ponieść jak najmniejsze koszty takiej operacji. Dlaczego?

EasySend a banki

Ilość korzyści płynących z wyboru firmy pośredniczącej w przelewach międzynarodowych jest naprawdę ogromna. EasySend to przede wszystkim prostota wykonania – rejestrujemy się na stronie, wypełniamy formularz, który dotyczy przelewu i pieniądze wędrują na konto odbiorcy. To nie wszystko! Zlecić tę operację możemy również telefonicznie bądź przez e-mail, co jest bardzo wygodne. Dodatkowym atutem jest przyjazna obsługa, do której zadzwonić bądź napisać możemy nawet w sobotę! Chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i zajmą się ewentualnym problemem. Najważniejszą różnicą jest jednak kurs, który w EasySend jest dużo bardziej korzystny. Banki przeliczają bowiem kwotę po ustalonym przez siebie kursie, co w praktyce jest dużo droższe.

Przelewy – jakie się najbardziej opłaca?

EasySend oferuje pierwszy przelew typu FAST za darmo, co jest bardzo dobrym sposobem na to, aby przekonać się jak rewelacyjne jest to rozwiązanie. Pieniądze bowiem przelewane są szybko, na koncie odbiorcy mogą być już tego samego dnia, zatem nie musimy się martwić i zastanawiać, kiedy – i czy w ogóle – dotrą do celu. Jest to również świetne wyjście, jeżeli potrzebujemy wysłać jakąś kwotę „na wczoraj”. Za kolejne przelewy FAST z EasySend przyjdzie nam zapłacić od 2 do 2,90 funta, jednak co dziesiąty z nich znowu będzie darmowy! Jeżeli zależy nam na jeszcze szybszym przelaniu pieniędzy to istnieje również opcja przelewu SuperFAST, wówczas kasa ląduje na koncie odbiorcy już w 10 minut. Kolejną rewelacyjną ofertą tej firmy są darmowe operacje przesyłania pieniędzy z Polski do Wielkiej Brytanii. EasySend gwarantuje brak ukrytych kosztów. Istnieje również możliwość przelewania pewnych kwot do osób, które nie posiadają konta bankowego. W jaki sposób? Odbiór odbywa się na poczcie! Taka operacja kosztuje jedynie 3,90 funta, niezależnie od wysokości przelewanej kwoty.

Program poleceń w EasySend, jak na tym zarobić?

Aby zarabiać wystarczy założyć konto na Easysend, wysłać przynajmniej jeden przelew i działać! Specjalnie dla Nas w zakładce „Poleć nas i zarabiaj” generowany jest link, który musimy wysłać znajomym bądź udostępnić na portalach społecznościowych – sprawdź sam na: https://www.easysend.pl/polec-nas. Jeżeli po kliknięciu w niego osoba zainteresowana założy konto – liczona zostaje jako nasze polecenie. Wówczas pozostaje nam jedynie czekać, aż wyśle ona przelewy na łączną kwotę 100 funtów (bądź tyle samo, przeliczone na euro albo złotego) a my otrzymamy w zamian za zdobycie dla EasySend nowego klienta, 10 funtów albo ich równowartość w innej walucie.

Wysyłanie przelewów nie musi być męczące, kosztowne ani stresujące. Wystarczy wybrać Easysend jako pośrednika w przesyłaniu pieniędzy i cieszyć się dobrym kursem, fajnymi promocjami oraz bezpiecznymi przelewami. Firma ta jest rewelacyjną opcją dla osób, które nie mają pojęcia jak wykonywać przelewy bankowe bądź chcą uniknąć niepotrzebnych komplikacji i niekorzystnej wymiany waluty. Warto zarejestrować konto, oszczędzać i zarabiać na przesyłaniu pieniędzy z Easysend.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger