Odkurzacz Philips Performer Ultimate opinie

Philips Performer Ultimate opinie

Wpisujesz w wyszukiwarkę Philips Performer Ultimate opinie? Świetnie trafiłeś! Dzięki tej notce poznasz nasze opinie o odkurzaczu Philips Performer Ultimate LED.

Dostaliśmy się do testowania odkurzacza Philips Performer Ultimate FC8955/09. Mieliśmy okazję testować go przez dwa tygodnie. Oto nasze opinie o tym odkurzaczu:

Philips Performer Ultimate FC8955/09 to innowacyjny odkurzacz workowy o nowoczesnym designie.

Jest wyposażony w ergonomiczny uchwyt ErgoGrip z wbudowanymi przyciskami sterowania. Dzięki niemu mam wygodny dostęp do ustawienia mocy i ich łatwego przełączania by dostosować do miejsca oraz rodzaju odkurzanej powierzchni, a także zwiększenia wydajności odkurzania. Pilot ma też inny plus — nie muszę się schylać do jednostki centralnej, gdy chcę na stałe wyłączyć urządzenie. Ponadto odkurzacz ma funkcje automatycznego włączania / wyłączania. Odkurza tylko wtedy, gdy rzeczywiście jestem w trakcie odkurzania.

Odkrywa i usuwa ukryty kurz, dzięki diodom led zawartym w nasadce do twardych powierzchni (TriActive LED nozzle), która podświetla podłogę podczas odkurzania.

Ma regulowaną długość rury (teleskopową rurę), która pozwala dostosować się do mojego niewysokiego wzrostu czy sięgnąć daleko np. pod całe łóżko.

Odkurzacz ma zasięg działania aż 11 m (długi kabel zasilający zwijany automatycznie po naciśnięciu przycisku). Dzięki temu nie muszę przepinać odkurzacza do różnych kontaktów.

Ma akcesoria przechowywane w urządzeniu, które są zawsze pod ręką i zapewniają szybkie oraz dokładne sprzątanie trudnodostępnych miejsc.

Szczelinówka mieści się nawet między żebrami koloryferów. Dzięki niej łatwo odkurza się powierzchnie wzdłuż krawędzi listw przypodłogowych czy w trudno dostępnych miejscach, takich jak otwory wentylacyjne.

To wszystko jest dla mnie istotne, bo jestem niepełnosprawny ruchowo.

Artur

Zobacz nasz film na YouTube z otwarcia odkurzacza Philips Performer Ultimate FC8955/09:

Odkurzacz Philips Performer Ultimate LED ma najwyższą klasę energetyczną (AAA). Ponadto ma klasę A w trzech kategoriach:

  1. wydajności energetycznej,
  2. zbieraniu kurzu na podłogach twardych,
  3. reemisji kurzu.

Ma filtr antyalergiczny HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% cząsteczek kurzu. Został wyróżniony znakiem jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze, które wylatuje z odkurzacza jest oczyszczane z 99,95% alergenów pochodzących z sierści np. kota, a także z roztoczy i pyłków. To tworzy w domu atmosferę bezpieczną dla mojego chłopaka, który jest alergikiem.

Zbiera koci żwirek i kocie włosie. Mamy kota, więc to dla mnie oraz mojego chłopaka ważne.

Ma dużą moc ssania przez długi czas (technologia Airflow Max), to umożliwia wykorzystanie worka w odkurzaczu do samego końca. Worek s-bag® Ultra Long Performance jest wymienny i wyjatkowo trwały. Ma 5 warstw, które zapewniają doskonałą filtrację. Mieści aż 4 kg kurzu, sierści i śmieci. Wymienny ma też filtr (s-filter Allergy FC 8038/01) czy inne akcesoria, np. zestaw Replacement kit FC8060/01.

Odkurzacze Philips Performer Ultimate FC8955/09 są produkowane w Polsce. Mają gwarancję. Co ciekawe ich instrukcja obsługi to 100% papier przetworzony a opakowanie to > 75% materiał z odzysku.

Ania

Polecamy ten odkurzacz alergikom i osobom, które posiadają zwięrzęta, które gubią sierść. Polecamy go także osobom, które lubią mieć wszystkie elementy odkurzacza przy / w odkurzaczu oraz nie lubią często wymieniać worków od odkurzacza.

Obejrzyj nasz film o odkurzaczu Philips Performer Ultimate LED:

Podoba Ci się ten odkurzacz? Na co zwracasz uwagę przy kupnie odkurzacza?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger