Co kupić w Rossmannie na promocji 49/55% taniej? Zakupy Ani

Co kupić w Rossmanie na promocji 49

Obejrzyj w naszym filmie na kanale YouTube, co o kupić w Rossmannie na promocji 49/55 % taniej? Ania opowiada o zakupach, które zrobiła w piątek oraz o zakupach z zeszłorocznej promocji. Dowiedz się, co warto kupić w Rossmannie na promocji 49 lub 55 % taniej!

Co kupić w Rossmanie na promocji 49

W tym roku promocja trwa od 20 do 28 kwietnia. Promocją objęte są kosmetyki kolorowe (także pomadki pielęgnacyjne typu Carmex, wszystkie kosmetyki z szaf z kosmetykami do makijażu).

Co warto kupić w Rossmanie na promocji 49

W tym roku zniżka - 49 % na kosmetyki do makijażu jest dla wszystkich. Obniżka - 55 % na kosmetyki kolorowe obowiązuje przy zakupie co najmniej 3 RÓŻNYCH RODZAJÓW kosmetyków do makijażu i dołączeniu do Klubu Rossmann.

Co warto kupić w Rossmanie na promocji 49

Premierowy film

Ten film nakręciliśmy i opublikowaliśmy dziś. To jego premiera.

Jeśli podabały Ci się nasze filmy, zapraszamy do zasubskrybowania kanału - czerwony przycisk pod filmem, komentowania ich, dawania im łapki w górę oraz obejrzenia innych (np. haulów ze sklepu Pepco czy poczty, którą otrzymujemy) na naszym kanale na YouTube. Z góry dziękujemy Ci za aktywność!

A Ty zamierzasz coś w tym roku na tej promocji kupić? Myślisz, że to fajna promocja?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger