Testowaliśmy kaszki manne na mleku z dodatkami Smakija

Kaszki Smakija, kaszki manne na mleku Smakija

Post o testowaniu kaszek mannych na mleku z dodatkami o nazwie Smakija. Za pomocą jakiej strony dostaliśmy się do testowania kaszek Smakija? Jak przebiegło testowanie? Dowiedz się!

Około 5 czy 6 tygodni temu ku naszemu zdziwieniu oboje dostaliśmy się do projektu o nazwie Kaszka Smakija. Zostaliśmy wybrani ambasadorami Smakija :) Dziękujemy!

By dostać się do tego projektu wypełniliśmy ankietę rejestracyjną. Po zamknięciu etapu wypełniania ankiet rejestracyjnych podanego nam wcześniej dnia otrzymaliśmy e-maile z więścią dostania się do projektu. Ambasadorami Smakija zostało 3 000 osób.

Jakiś czas temu po otrzymaniu tego e-maili otrzymaliśmy też zestawy ambasadorów. W każdym zestawie znaleźliśmy:

 1. list informacyjny zawierający podstawowe informacje o projekcie,
 2. przewodnik projektu,
 3. książeczkę Twoje badanie opinii
 4. i po 4 cz 5 magnesów na lodówkę z karteczkami, na których można napisać np. listę zakupów.

Każdy z nas mógł/ Każda z nas mogła kupić po 20 kaszek Smakija do kwoty 40 zł. Pieniądze określonego dnia wróciły do nas na konta bankowe :) Trzeba było tylko wgrać paragony za kaszki na odpowiednią stronę.

Test kaszek trwał przez okres 4 tygodni. Połową deserów podzieliliśmy się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Resztę testowaliśmy my. W tym czasie udało nam się kupić 40 kaszek w 6 z 8 smaków.

Kaszka manna na mleku z dodatkami Smakija ma następujące smaki:

 1. śmietanki,
 2. z sosem z truskawek,
 3. z sosem z owoców leśnych,
 4. z czekoladą,
 5. z cynamonem,
 6. z sosem z malin,
 7. z sosem z wiśni
 8. i z sosem z jabłek z cynamonem.

Tych dwóch ostatnich smaków niestety nie udało nam się kupić. Ogólnie ciężko było się zmieścić w budżecie do 2 zł za jedną kaszkę. Przekroczyliśmy ten budżet, dopłacając z własnej kieszeni do kaszek, ale opłacało się.

Mamy nadzieję, że uda nam się również kupić kaszki z sosem z wiśni i z sosem z jabłek z cynamonem, bo jesteśmy #zakochaniwsmaku pozostałych, wypróbowanych kaszek :) Czy w tych też będziemy?

Rodzina, przyjaciele i znajomi również byli zadowoloni ze smaku kaszek. Zebraliśmy trochę badań opinii na temat kaszek Smakija - dzięki książeczkom Twoje badanie opinii.

Udział w projekcie Kaszka Smakija był dla nas oraz naszych rodzin, przyjaciół i znajomych inspirującą przygodą, przyniósł nam oraz im wiele przyjemnych, smakowitych chwil.

Jak Ty też chcesz bezpłatnie testować produkty znajnych marek oraz dzielić się opiniami o nich z bliskimi? - napisz do nas e-mail na adres dorabiajonline@gmail.com z tekstem "Wyślijcie mi proszę link do serwisu od kaszek Smakija." lub tu jako komentarz podaj swój e-mail (nie opublikujemy go), a wyślemy Ci zaproszenie do tej strony, byś Ty też mógł testować rzeczy znanych marek za darmo

PS Widzieliście nasz krótki film z otwarcia paczki z zawartością zestawu Ambasadora Smakija? Zobaczcie go niżej.

PS 2 Będzie nam miło jak dacie temu lub innemu krótkiemu filmowi z naszego kanału na YouTube łapkę z górę i / lub zasubskrybujecie ten nasz kanał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger