Ile zarobiliśmy dodatkowo w 2016 roku + podziękowania

dodatkowe zarabianie w Internecie, dorabianie w Internecie, dorabianie przez Internet

To nasz najbardziej osobisty post odkąd prowadzimy ten blog. Podsumowujemy w nim zarobki z dodatkowego zarabiania w Internecie w 2016 roku. Przeczytaj też podziękowania, m. in. dla Ciebie :)

Dziś przedstawimy Wam ile zarobiliśmy dodatkowo w ciągu całego 2016 roku. Będą to zarobki tylko z dorabiania w Internecie.

Suma wypłat z roku 2016 z dodatkowego zarabiania:

 • otrzymana na konto bankowe: 1 688,7 PLN,
 • otrzymana na Paypal: 424,8 PLN + 42,1 EUR.

Podsumowanie pieniędzy dorobionych w Internecie w roku 2016:
2 113,5 PLN + 42,1 EUR

Co miesiąc dorabialiśmy przez Internet w zaokrągleniu prawie 200 zł. To zwykle kilka dodatkowych wypłat w miesiącu. 200 zł to pewnie dla części osób prawie nic, ale jak popatrzeć na sumę roczną, wygląda to lepiej. To może być taka nasza trzynastka czy kwota, którą np. Kowalski mógłby przeznaczyć na wakacje. Fajnie mieć 13.-stą wypłatę w roku czy pieniądze na wakacje, prawda?

Poza tym sądzimy, że nie jest to taka zła kwota jak na osoby, które:

 1. nie palą papierosów,
 2. alkohol piją okazyjnie,
 3. nie mamy dzieci,
 4. nie mamy psa (mamy tylko kota) ani innych zwierząt domowych,
 5. nie mamy abonamentów na Internet, telefon, płatną telewizję,
 6. nie mamy auta,
 7. nie jadamy na co dzień w restauracjach, jedynie okazyjnie zamawiamy jedzenie przez Internet do domu,
 8. zwykle przeważnie tylko na wyprzedażach kupujemy ubrania w popularnych sieciówkach,
 9. nie kupujemy często i dużo kosmetyków.

Osoby, które palą papierosy, piją alkohol, mają dziecko / dzieci, psa, inne zwierzęta domowe, prywatne ubezpieczenia, różne abonamenty, auto, jadają często w restaracjach, kupują na co dzień ubrania w sieciówkach i różne kosmetyki w drogeriach dostają się do większej ilości ankiet, a tym samym więcej dorabiają dzięki płatnym ankietom.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować:

 1. szefostwu Ani. To najlepsze szefostwo, jakie Ania mogłaby sobie wymarzyć. Gdyby nie oni, to najprawdpopodobniej "tonęlibyśmy" w długach, do końca życia a nasze dziecko / dzieci odziedziczyło by je po nas. Dzięki szefostwu mamy pomoc prawno-finansową i nie tylko. Dziękujemy jeszcze raz przeogromnie!
 2. Wam - kochani czytelnicy - za to, że czytacie nasz blog, rejestrujecie się w serwisach, które polecamy, za Wasz ciepły odzew e-mailowy i na fanpage na Facebooku, za Wasze komentarze na blogu oraz w mediach społecznościowych, bez Was nie byłoby tego bloga,
 3. Michałowi z bloga www.geekwork.pl - za zaoferowanie Arturowi pracy,
 4. Eugeniuszowi z bloga www.blofi.pl - za podarowanie Arturowi swojego 1 % podatku - dzięki tym pieniądzom, a także pieniądzom z 1 % podatku od Ani, jej rodziny i pewnej kwocie od fundacji - Artur mógł sobie pozwolić na zakup chodzika. Eugeniusz jest pierwszą osobą (nie licząc Ani i jej rodziny), która zdecydowała się wysłać Arturowi swój 1% podatku :) Jeszcze raz dziękujemy! Jeśli ktoś w tym roku chciałby wesprzeć Artura 1% swojego podatku, to może to zrobić wpisując KRS 0000326747 (to fundacja Lepsze dni, do której należy Artur), a w celu szczegółowym wpisać dopisek Artur Flonc. Z góry za to bardzo dziękujemy. Artur potrzebuje co najmniej: dwóch balkoników rocznie i kilkunastu par butów.
 5. blogerowi finansowemu, który zlecał Arturowi transkrypcje.
 6. firmom, które zdecydowały, że to właśnie my będziemy testować produkty - za to, iż nam zaufały, że przetestujemy produkty rzetelnie :)

Ludzie, których poznaliśmy ostatnio dzięki blogowi oraz pieniądze, które zarobiliśmy przez Internet w 2016 roku i które oszczędziliśmy (np. przez testowanie produktów) byli oraz były nam potrzebne jak nigdy. Dzięki Wam, naszemu wzajemnemu wsparciu oraz pieniądzom z dorabiania wyszliśmy (?) na prostą z najtrudniejszych sytuacji, jakie nas ostatnio spotykały w naszym życiu. Bardzo dobrze jest mieć Was, siebie nawzajem i takie dodatkowe pieniądze oraz oszczędności. Ludzie i / lub pieniądze mogą Wam pomóc przetrwać w trudnych czy / i niespodziewanych momentach Waszego życia.

To, co przeżywamy w naszym życiu od kilku ostatnich lat zmieniło nas. Był rak, śmierci najbliższych i kota (tak, wiemy kot zdycha, nie umiera, ale nie lubimy słowa "zdycha"), niespodziewane długi, walka sądowa o zmniejszenie długów, która długo trwała, było i jest pomaganie innym oraz są inne drobne problemy (np. taki, że komputer nam się ostatnio popsuł). To sprawiło, że rzadziej piszemy, ale nie poddaliśmy się. Prowadzimy ten blog cały czas oraz mamy zamiar jak najdłużej go prowadzić. Walczyliśmy i walczymy z tym, co nam los podsyła - jakoś dajemy radę :) Fajnie, że jesteście! Wszystkiego dobrego Najdroższi.

Świat to nie tylko słońce i tęcza. To obrzydliwe miejsce. Choćbyś był bardzo twardy, świat rzuci Cię na kolana i nie da Ci wstać. Nikt Ci tak nie dokopie jak samo życie. Wali mocno. Ale chodzi o to, ile zdołasz znieść i żyć dalej. Ile ciosów zdołasz przetrwać. Na tym polega zwycięstwo. Jeśli wiesz ile jesteś wart, to bierz co Twoje, ale zbieraj też ciosy. I nie wytykaj palcami mówiąc, że nie osiagasz sukcesu przez tego czy tamtego. Tak postępują tchórze a Ty nie jesteś jednym z nich. (...) Póki nie zaczniesz w siebie wierzyć, nie będziesz żył. Rocky Balboa

PS A jak Wasze internetowe zarobki w poprzednim i tym roku? Jak Wam się wiedzie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger