Testujemy: Ariel Baby, Lenor Sensitive Gentle Touch

testowanie produktów

O testowaniu przez nas płynu do prania Ariel Baby i płynu do płukania Lenor Sensitive Gentle Touch. Dzięki której stronie WWW testujemy te produkty? Sprawdź!

Poniżej zobaczysz i przeczytasz list powitalny, jaki otrzymaliśmy ze strony internetowej Everyday Me.

wielkie testowanie EverydayMe

Między 15 grudnia 2016 roku a 25 stycznia br. odbywały się, dzięki wspomnianej stronie www, zapisy do akcji WIELKIEGO Testowania. Przez 6 tygodni można było zgłaszać się do testowania różnych produktów marki Procter and Gamble. Marka ta stworzyła stronę Everyday Me po to by umożliwić czytanie porad na różne tematy, pisanie opinii o produktach i otrzymywanie próbek firmy P&G do testowania, branie udziału w konkursach. Te produkty do testowania z owej akcji były to kolejno:

  1. produkty Ambi Pur,
  2. szampon Head & Shoulders,
  3. zestaw: płyn do prania Ariel Baby i płyn do płukania Lenor Sensitive Gentle Touch,
  4. tabletki do zmywarki FAIRY do zmywarek,
  5. pieluszki Pampers Premium,
  6. nowe płyny do płukania tkanin Lenor.

Zgłosiliśmy się do testowania produktów Ambi Pur, zestawu: płyn do prania Ariel Baby i płyn do płukania Lenor Sensitive Gentle Touch oraz nowych płynów do płukania tkanin Lenor. Zgłoszenia do testów polegały na wypełnianiu quizów / formularzy / odpowiedzi na pytanie, np. dlaczego Ciebie mielibyśmy wybrać do testowania produktu / produktów...

Dostaliśmy się do testowania powyżej opisanego zestawu. Jesteśmy jedną z 340 osób, które te produkty otrzymały. Dziękujemy za wybór nas jako testerów tych płynów.

W zestawie oprócz wspomnianych rzeczy (listu powitalnego, płynu do prania Ariel Baby, płynu do płukania Lenor Sensitive Gentle Touch) znaleźliśmy ulotkę informacyjną.

płyn do prania Ariel Baby

Płyn do prania Ariel Baby ma 1 300 ml. Starcza na 28 prań. Jest testowany hipoalergicznie.

płyn do płukania Lenor Sensitive Gentle Touch

Płyn do płukania Lenor Sensitive Gentle Touch ma 750 ml. Można go użyć do aż 31 prań. Jest do niego dołączona taka sama miarka do proszku, którą można było kiedyś zamówić na Everyday Me.

testowanie produktów

Te środki piorące dedykowane są dzieciom. My dzieci nie mamy, ale Artur jest alergikiem. Także tego typu produkty powinny się też u niego sprawdzić.

testowanie produktow

Przesyłkę dostarczył nam kurier. Była ona szczelnie zamknięta. Powyższe zdjęcie pokazuje, nakrętkę płynu do prania.

Aktualnie używamy proszku do prania właśnie firmy Ariel. Rodzice Ani go sobie cenią, dlatego tato Ani podarował nam taki duży proszek w kartonie. W proszku tym znaleźliśmy 3 gratisowe kapsułki do prania również tej firmy. Jak tylko zużyjemy ten proszek - zabierzemy się do testowania otrzymanego płynu. Proszek ani kapsułki Ariel Artura nie uczulają, więc myślimy, że płyn do płukania tej samej marki też go nie uczuli...

testowanie produktow

Teraz jak piszemy ten post, w łazience pierze się pranie z płynem do płukania Lenor, który otrzymaliśmy :) Kupując płyn do płukania szukamy właśnie takiego z nazwą "Sensitive". Zwykle takie płyny nie działają uczulająco na wrażliwą skórę.

Jeśli chcecie obejrzyć krótki film z otwarcia paczki zestawu, który wyżej opisaliśmy - zapraszamy na nasz kanał na You Tube. Tam go znajdziecie. Zapraszamy do jego obejrzenia. Będziemy nam miło jak to zrobicie. Poczujemy się świetnie jak zasubskrybujecie nasz kanał. W tym celu zapraszamy do kliknięcia czerwonego przycisku z tekstem SUBSKRYBUJ.

Chcecie kupić produkt firmy Ariel lub / i Lenor? Kliknijcie w logo niżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger