TANIE DODATKI / DEKORACJE DO DOMU: TEALIGHTY, ŚWIECZKI ZAPACHOWE I BEZZAPACHOWE, ŚWIECE OZDOBNE / DEKORACYJNE CZ. 2

tanie dekoracje do domu

Na powyższym zdjęciu widzisz 3 świece ledowe na pilot, które kupiliśmy w zestawie w sklepie Netto za ok. 34 zł. Pilot umożliwia włączenie któregoś z 12 kolorów świec, ustawienie naprzemiennego zmieniana kolorów, włączenie timera na 4 lub 8 godzin i włączenie efektu poruszania płomienia. Zestaw ten nie jest na stałe włączony w ofertę sklepu Netto.

tanie dodatki do domu

Wyżej widzisz świecę zapachową o nazwie OMTALAD ze sklepu Ikea. Pachnie słodko i owocowo, "jak miska dojrzałej żurawiny ze śmietaną". Jest na stałę włączone do oferty tego sklepu. Pali się 20 godzin. Ma 7 cm wyskości. Kosztuje 2,50 zł, na otwarciach sklepów chyba 2 zł. Po wypaleniu świecy szklany pojemnik może służyć jako świecznik na małe tealighty :)

tanie tealighty

Zdjęcie powyżej przedstawia 4 tealighty typu led. Ania kupiła je w zestawie wraz z 4 małymi świecznikami w sklepie Tk Maxx dzięki karcie podarunkowej, którą zdobyłam dzięki 17.-stemu sposobowi na dorabianie. Jak dobrze pamiętam cały zestaw (4 świeczki, 4 baterie, i 4 świeczniki) kosztował niecałe 35 zł. W Pepco widzeiliśmy takie tealighty ledowe w cenie 2,50 zł za 2 sztuki (nie wiem czy mają baterię).

tanie świece dekoracyjne

Świecę o nazwie Deseretta kupiliśmy w sklepie Home and You. To sklepy zarówno stacjonarne, jak i internetowe. Kupiliśmy ją za pół ceny, czyli 12,50 zł lub w którejś z pormocji druga rzecz za 10 zł. Pachnie jak deser. Ma nuty herbatnika, wanilii i karmelu. Nie ma go aktualnie w asortymencie tego sklepu, ale mamy nadzieję, że wróci. Pali się aż 50 godzin. Ma 130 g.

tanie świece ledowe

To świeca led. Pochodzi ze sklepu A Tab. Kupiliśmy ją na wyprzedaży, za ok. 10-11 zł. Występowała jeszcze w dwóch innych wysokościach. Nie ma pilota. Jest na dwa cienkie paluszki (AAA). Podobno jest wykonana z prawdziwego wosku. Ma biały kolor i lekką strukturę w poziome prążki. Można ją włączyć na 4 lub 8 godzin. Jej światło lekko naśladuje poruszający się płomień świecy.

tanie

Ta świeczka pojawia się w sklepie w Home and You w okresie świąt wielkanocnych. Ma brokat. Nazywa się Bunny rabbit. Należy jej używać z podstawką lub świecznikiem. Pali się 5 godzin. Bywa na wyprzedażach. Kupiliśmy ją 30% lub 50% taniej. Niestety nie pamiętamy jej ceny.

tanie świeczki bezzapachowe

To prezent od przyjaciółki mojej mamy. Podobno ciekawie się świeci. Postaramy Wam się to pokazać na naszym profilu na Instagramie. Może Wy wiecie gdzie taką można kupić i ile około kosztuje?

tanie świeczki zapachowe

Druga świeca z A Tab. Nazywa się White Jasmine & Cherry Blossom. Pachnie białym jaśminem i kwiatem wiśni. Na wyprzedaży kosztuje 6 zł. Polecamy ją kupić jak druga rzecz na wyprzedaży jest za pół ceny, bo wtedy może kosztować tylko 3 zł. Ma 7 cm średnicy i 7 cm wysokości. Pali się 15 godzin. Bez promocji kosztuje 15 zł. JEst chyba na stałę dostępna w tym sklepie. Jak się wypali zakręcany słoiczek można wykorzystywać np. do przechowywania czegoś.

tanie świeczki ledowe

Świece wycigneliśmy z lamionów, które kupiliśmy w zestawie w sklepie Pepco. Lampiony z świeczkami kosztują ok. 5-10 zł za sztukę.

Macie jakieś ulubione tanie świece? Gdzie je kupujecie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger