32. sposób na dorabianie w Internecie

dorabianie przez Internet

Poznaj 32 sprawdzony sposób na dorabianie przez Internet. Wypłać pieniądze tylko zgłaszając wypłatę lub zwiększ swoje zyski z bloga / kanału YouTube.

dorabianie w Internecie

Wyżej widzisz dwa print screeny wypłat od tej firmy.

Ania dowiedziała się, że pewna firma zmienia nazwę na inną. Przez to ta firma zaczęła wygaszać emisję kwadratowych małych reklam (150x150px) na blogach wydawców.

Wszystkie pieniądze, które zarobiliście do 31 stycznia zostaną Wam wypłacone. Nawet jeśli nie osiągnęliście progu wypłaty 100 zł brutto. Nie zapłacicie też opłat dodatkowych za to. Musicie tylko zgłosić prośbę o zlecenie wypłaty. W zależności o wypłaconej kwoty i tego czy macie firmę, czy nie - zrobicie to w inny sposób. Oto te sposoby:

  1. Jeśli po zalogowaniu do panelu masz 100 zł brutto lub więcej - możesz zlecić wypłątę przez stronę. Jak prowadzić działalność gospodarczą wystawiasz fakturę.
  2. Jak nie masz firmy i nie osiągnęłeś miminum do wypłaty (100 zł brutto), wysyłasz e-mail z prośbą o wypłątę na adres kontakt@adresfirmy.pl...
  3. Jak masz firmę i jesteś podatnikiem Vat, nie zgromadziłeś w panelu 100 zł brutto - piszesz e-mail na adres ksiegowosc@nazwatejfirmy.pl... Na ten adres wysyłasz fakturę.
  4. Jak prowadziłeś działalność gospodarczą i ją zawiesiłeś bądź zlikwidowałeś zleć wypłatę na adres ksiegowosc@adresfirmy.pl...

Pieniądze wypłacali w połowie stycznia oraz wypłącą też pod koniec stycznia.

Fakturę masz przesłać na nowe dane / nową nazwę tej firmy.

Jak masz inne pytania wyślij e-mail na dane kontakt@nazwaowejfirmy.pl...

Jak chcesz poznać byłą nazwę firmy / strony WWW, o której wyżej pisałam kliknij tu (kliknij w link, odczekaj 5 sekund i kliknij żółty przycisk z czarnym tekstem SKIP AD). Uwaga: nie wiemy jak długo ta strona będzie działać. Radzimy sprawdzić czy zarabiałeś dzięki tej stronie internetowej / firmie.

Jak chcesz zwiększyć zyski z bloga / kanału YouTube / portalu czy strony internetowej dzięki nowej ofercie firmy kliknij tutaj (kliknij w link, odczekaj 5 sekund i kliknij żółty przycisk z czarnym tekstem SKIP AD).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger