Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Testuj kurację wybielającą i wygraj nawet 450zł

Blend-a-Med 3D White Luxe

O testowaniu przez nas kuracji wybielającej Blend-a-Med 3D White. Jak testować z nami kurację taniej? Jak wygrać do 450 zł w bonie do supermarketu on-line bdsklep.pl?

Ok. 28.10 Ania dostała się do projektu Blend-a-Med 3D White Grona Ambasadorów Everyday Me. Otrzymała zestaw startowy do testów. W zestawie znalazła:

 • na własny użytek:
  1. pastę do zębów Blend-a-Med 3D White Perfectoin, o pojemności 75 mililitrów,
  2. produkt przyspieszający wybielanie zębów Whitening Accelelator, 75 ml,
  3. przewodnik projektu,
  4. książeczkę "Badanie opinii".
 • do podarowania znajomym:
  1. 15 ulotek z kodem uprawniającym do zwrotu części pieniędzy za zakup pasty Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection i produktu przyspieszającego wybielanie zębów Whitening Accelelator,
  2. 10 kart badania ifwom
Blend-a-Med 3D White Luxe

Ania jest jedną z 6 000 kobiet, które do 31 grudnia testują wybielające pasty do zębów. W testowanie past do zębów włączył się Artur oraz mama Ani. Ty też możesz testować te wybielające pasty i otrzymać zwrot części kwoty za kurację (pasta do zębów i produkt przyśpieszający wybielanie zębów)!

EverydayMe w aplikacji Żbik wprowadziło 3 kupony:

 • zwrot 7 złotych przy zakupie kuracji wybielającej za co najmniej 30 zł (kupon jest jeszcze aktywny 7 dni),
 • zwrot 5 zł przy zakupie kuracji za kwotę minimum 20 zł (kupon aktywny jeszcze aż 27 dni),
 • zwrot 2 zł przy zakupie kuracji za mniej jak 20 zł (kupon aktywny jest jeszcze tylko 7 dni).
Blend-a-Med 3D White Luxe

Aby otrzymać częściowy zwrot kosztów za kurację:

 1. pobierz na smartfon aplikację Żbik tu (Android) lub tutaj (Mac),
 2. aktywuj wybrany przez siebie kupon (wszystkie kupony zobaczysz w tym miejscu lub wpisując kod 100-200-300 w polu "WPISZ KOD KUPONOWY" na tej stronie)
 3. kup zestaw produktów w jednym sklepie w Polsce (ważne by oba produkty były na jednym paragonie) i zachowaj paragon z ich zakupu,
 4. zeskanuj paragon ściągniętą aplikacją,
 5. zarejestruj się do EverydayMe i otrzymaj zwrot pieniędzy na konto bankowe.

Tak jak wyżej czytaliście Ania dostała 10 kart badania ifwom. Ani zostało ich już 8. Umożliwiają one wzięcie udziału w konkursie, w którym do wygrania są bony do supermarketu on-line na www.bdsklep.pl, każdy o wartości:

 1. 1 x 450 zł,
 2. 3 x 250 zł,
 3. 20 x 90 zł.

Łączna suma nagród to 3 000 zł.

Blend-a-Med 3D White Luxe

Ten konkurs to tylko wypełnienie ok. 6-10 minutowej ankiety o opisywanych w poście pastach. Nie musisz nawet używać tych past by się zgłosić do wypełnienia ankiety. Udział w ankiecie mogą wziąć wszystkie osoby powyżej 16 roku życia, które do końca wypełnią ankietę. Udział w ankiecie i tym samym w losowaniu możliwy jest tylko do 02.01.2017 r. Zwycięzcami zostaną osoby, które zostaną wylosowane. Zwycięzcy dowiedzą się o wygranej dzięki e-mailowi, który podadzą w wypełnionej ankiecie.

Losowanie zwycięzców odbędzie się dnia 06.01.2017 r. Aby się zakwalifikować do losowania należy wypełnić do końca ankietę do 02.01.2017 r. do godz. 18:00.

Jeśli chcesz wypełnić ową ankietę - napisz: w komentarz do tego postu swój adres e-mail lub do nas na adres e-mail dorabiajonline@gmail.com. Pierwsze 8 osób, które się do nas zgłoszą otrzymają link i kod do ankiety :) Życzymy powodzenia w konkursie!

Chcesz kupić produkty Blend-a-med? Kliknij w baner niżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger