Artur testuje folię spożywczą odrywaną palcami

folia spożywcza

O testowaniu przez Artura folii spożywczej firmy Jan Niezbędny. Jak i skąd ją dostał? Czy folię rzeczywiście łatwo odrywać palcami?

W zeszłym miesiącu przyszedł do Artura e-mail z tekstem typu "Kto pierwszy, ten lepszy". Około tysiąca osób, które zgłosiły się jako pierwsze testuje teraz produkty firmy Jan Niezbędny. Wśród nich jest Artur.

testowanie produktów

Tym produktem jest folia do żywności o nazwie "easy". Dlaczego "easy"? Wg. nas dlatego, że można ją odrywać palcami :) To bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie, ponieważ nie zawsze mamy pod ręką ucinarkę, nożyczki a nożykiem czy nożem możemy się niechcąco pociąć.

Jan Niezbędny

Jak Artur testował folię zobaczysz klikając w poniższy baner (jeśli go nie widzisz wyłącz AdBlock i odśwież stronę):

TestMeToo - dołącz do nas

Do paczki testera dodano worki na śmieci. Nie są to takie zwykłe worki, ponieważ są to pierwsze na rynku worki na śmieci, których nie musisz odrywać od siebie :)

Jan Niezbędny

Też chcesz testować produkty? Zapisz się przez poniższy baner (jak nie widziesz jego, to wyłącz wtyczkę w przeglądarce, która blokuje reklamy oraz odśwież stronę klawiszem F5 lub ctrl + F5):

TestMeToo - dołącz do nas

#foliaEASYTestMeToo

Chcecie kupić jakieś produkty firmy Jan Niezbędny? Kliknijcie w baner poniżej i zróbcie zakupy.

PS Za jakiś czas będziemy mieć dla Was zniżkę na pewne produkty, który testujemy :) Śledź blog!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger