Testujemy jogurty
nauralne z dodatkami Zott Primo

testowanie produktów

Dziś kolejny post z serii "Testowanie produktów". Tym razem testujemy pierwsze na rynku jogurty naturalne z dodatkami!

Niedawno na profilu naszego bloga na Instagramie pewnie już widzieliście, że dodaliśmy zdjęcie o tym testowaniu.

Już jakiś odległy czas temu dostaliśmy się oboje do testowania jogurtów firmy Zott Primo. Te jogurty możecie też znaleźć pod nazwą Zott Natur (mają one zostać przechrzczone na Zott Primo). Są to jogurty naturalne, ale z dodatkami: owoców lub musli. Co ważne nie mają one dodawanego dodatkowo cukru :)

testowanie produktów

Przyszły do nas paczki ambasadorów, w których znaleźliśmy 3 ekologiczne torby z logiem firmy, książeczkę Twoje badanie opinii i przewodnik projektu.

Jedną torbę mieliśmy wziąć dla siebie, dwie rozdać bliskim. Artur torbę dał swojej mamie, Ania - swojej. Zostały nam jeszcze dwie torby, które w przyszłości mamy nadzieję, że podarujemy naszym dwóm czytelnikom.

Jogurtów nie było w paczce. Musieliśmy je kupić. Mieliśmy z tym trochę problem, bo w naszej okolicy nie było ich w asortymencie sklepów. Na razie udało nam się kupić 27 jogurtów - każdy po 1,99 zł w Tesco Ezakupy. Kolejne jogurty mamy czas kupić do pt. Do tego czasu, ponieważ do piątku można wgrać paragon do specjalnej strony, by móc otrzymać zwrot do 55 zł za jogurty dla jednej osoby, która dostała się do testów.

testowanie produktów

Mogliśmy kupić góra 32 jogurty. 32 szt. Ania i 32 szt. Artur.

Jogurty rozdaliśmy w jeden dzień. Ania rozdała swojej rodzinie, Artur swojej + rozdaliśmy je jeszcze przyjaciołom i tak nam się one łatwo rozeszły :)

Zostało nam jeszcze dokupić do 32 szt. jogutów, wgrać paragony, przepisać nasze ankiety i te zebrane od bliskich oraz przyjaciół. Mamy na to czas chyba do piątku.

Żeby również testować jakieś produkty zapraszamy Was do odwiedzenia strony www.trnd.com/pl. To dzięki jej istnieniu dostaliśmy się do testów owych jogurtów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger