31. sposób na zarabianie pieniędzy przez Internet

zarabianie pieniędzy przez Internet

Zapoznaj się z trzydziestympierwszym sposobem na zarabianie pieniędzy przez Internet. Na czym i jak w nim dorobisz?

Ta wypłata tp kwota za wypełnianie płatnych ankiet internetowych. Otrzymana na PayPal.

Strona działa od 2006 roku i ma około 425 tys. członków z dziesięciu krajów europejskich.

By być członkiem tego panelu badawczego należy mieć 14 lub więcej lat i dostęp do Internetu.

Przy uzbieraniu 100 pkt masz możliwość wzięcia udziału w ekskluzywnym losowaniu specjalnym. Do wylosowania są karty do Amazon o wartości 50€. Ze względu na niską liczbę uczestników, masz dużą szansę na wygraną! Lista aktualnych zwycięzców znajduje się po zalogowaniu na stronę i wejściu w zakładkę Aktualni zwycięzcy.

Kiedy uzupełnisz ankietę otrzymujesz punkty. Jak zbierzesz 200 punktów to możesz zgłosić wypłatę:

  1. 10€ na swoje konto bankowe
  2. lub wysłać datek na organizację dobroczynną (m. in. na WWF, Unicef, Caritas czy Peta). Przy wyborze datku 20 punktów do Ciebie wraca, czyli tak naprawdę kosztuje Cię to 180 punktów.

Jak uzbierasz 210 punktów wypłacisz wynagrodzenie w postaci 10€ na swój PayPal (210, ponieważ za przelew na konto PayPal ta firma musi odprowadzić opłatę).

Za samo zapisanie się do tego serwisu i jednorazowe uzupełnienie wszystkich sześciu profili (badania profilujące jakie ankiety Ci wysyłać) otrzymuje się 12 punktów tzw. bonusowych.

Jeśli w przyszłości zmieni się coś w Twoich profilach, np. Zawód i kariera to możesz ten profil wypełnić jeszcze raz i za każdą aktualizacje profili weźmiesz automatycznie udział w comiesięcznej loterii.

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorobienie: "31" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie/ link do serwisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger