30. sposób na dorabianie

Dziś przeczytasz o trzydziestym sposobie na dorabianie. Dzięki niemu zarobiliśmy dotychczas najwięcej w najkrótszym czasie i najłatwiej :) Poznaj go koniecznie!

To serwis, do którego Ania zapisała nasz blog. Ania otrzymała wypłatę na konto bankowe. W tej sieci wynagrodzenie można wypłacać po uzbieraniu 50 złotych. Za samo zapisanie się do tego serwisu otrzymuje się 15 zł, więc wystarczy, że zarobisz tylko 35 zł a możesz zgłaszać pierwszą wypłatę!

Dzięki tej stronie zarabiają blogerzy, właściciele stron internetowych, baz mailingowych. Uczestnictwo w tej sieci jest bezpłatne. Możesz się do niej zapisać zarówno posiadając firmę, jak i nie mając jej.

To pierwszy program parnterski, dzięki któremu wypłaciliśmy zarobione pieniądze. Firma działa na rynkach europejskich od 2014 roku.

Do strony Ania zapisała się już jakiś czas temu. Plusem jej jest to, że informacje o nowych kampaniach otrzymuje się na adres e-mail, na który się zarejestrowałaś / zarejestrowałeś.

Te 628,90 zł to najszybciej (jeden dzień), najłatwiej i najmilej zarobione pieniądze w życiu przez Anię.

Rejestrujesz się jako Wydawca, znajdujesz interesujące kampanie, linkujesz do nich na swoim blogu / swojej stronie internetowej lub wysyłasz mailing danej kampanii do Twojej bazy i na żywo sprawdzasz rezulataty po zalogowaniu do panelu wydawcy.

Możesz mieć płacone za klik (CPC, określona kwota), lead / akcję, którą nie jest sprzedażą (CPL / CPA, wypełnienie formularza i np. dodzwonienie się do osoby, podana kwota) czy za sprzedaż (CPS, dana kwota lub procent od zakupów). Czasem te sposoby wynagradzania łączą się, np. masz płatne kliknięcie w link i jak ktoś coś kupi korzystając z linku. To Ty wybierasz, którą kampanię / kampanie będziesz promowała / promował.

Jeśli chcesz się zapisać do tego programu partnerskiego - kliknij w poniższy baner (jak go nie widzisz wyłącz dla tego bloga AdBlock) lub link w zdaniu poniżej

Zarejestruj witrynę i odbierz bonus 15 PLN na start!

Jeśli zarejestrujesz się korzystając z jednego z powyższych linków i w ciągu miesiąca od rejestracji zarobisz co najmniej 50 zł we współpracy z tą firmą, to Ania otrzyma za to drobną kwotę. Będzie ona swego rodzaju podziękowaniem za podsuniecię Ci tego sposobu na dorabianie oraz za czas poświęcony na napisanie tego postu. Z góry dziękujemy za rejestracje z podanych linków.

Udało Ci się wypłacić już jakieś zarobione dzięki programowi / programom afilacyjnym pieniądze? Pochwal się!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o programach partnerskich? Daj znać.

Zapisałaś / Zapisałeś się przez powyższy (ref)link i chcesz by Ci pomóc w zarobieniu pierwszych pieniędzy dzięki tej stronie i Twojemu blogowi / Twojej stronie internetowej? Mogę spróbować, napisz do mnie e-mail (adres e-mail znajdziesz na podstronie Kontakt) z adresem WWW Twojego bloga / Twojej strony internetowej i print screenami statystyk bloga / strony WWW za ostatni miesiąc z Google Analytics (Odbiorcy ogółem i Zainteresowania). Jeśli korzystasz z reklam Google Adsense - napisz mi o tym. Nie gwarantuję zarobku, ale postaram Ci pomóc go uzyskać.

Życzymy owocnych zarobków w tym programie afilacyjnym :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger