Testowanie produktów za pieniądze

testowanie produktów za pieniądze

Lubisz testować produkty? Testowanie produktów za pieniądze to coś, co chciałbyś robić? Dowiedz się, jak otrzymywać produkty do testowania oraz na tym dorabiać.

Ania miała ostatnio okazję testować kawę rozpuszczalną Cafe Prima Crema i chusteczki higieniczne Velvet (były jeszcze do wyboru chusteczki higieniczne Regina). Za oba testowania otrzymała punkty wymienne pieniądze. Produkty z dwóch testowań otrzymała na własność.

testowanie produktów za pieniądze

Zarówno kawę rozpuszczalną, jak i chusteczki higieniczne testowała około tygodnia. Po tym czasie przyszły do niej linki do ankiet, o tych produktach, w które musiała kliknąć i wypełnić ankiety. Jakiś czas po wypełnieniu ankiet otrzymała za to punkty. Teraz czeka na wypłatę z tego serwisu.

Po pewnym czasie przyjdzie do niej e-mail, w którym zaznaczy czy wybiera przelew na 25 zł czy kartę podarunkową do sklepu Empik. Przelew następuje na PayPal. Karty do Empiku przychodzą pocztą (niestety nie jest to elektroniczny certyfikat, który przychodzi na pocztę e-mail).

testowanie produktów za pieniądze

Oprócz płatnego testowania produktów, firma ta płaci za uczestnictwo w płatnych forach (np. Ani proponowali czterodniowy udział za 50 zł) i w wypełnianiu ankiet. Jak kiedyś Ania dostanie się do płatnego pisania postów w zamkniętym forze internetowym, to na pewno więcej Wam o tym napisze.

Metoda na testowanie produktów za pieniądze / uczestnictwo w zamkniętych forach / ankiety, o który tu pisaliśmy to 23 sposób na dorabianie. Jeśli jeszcze nie czytaliście tej notki, to koniecznie ją przeczytajcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger