Karta naładowana gotówką
za dorabianie przez Internet

O karcie Tikcet dla Ciebie, którą otrzymaliśmy za dorabianie przez Internet. Z którego sposobu na dorabianie ją dostaliśmy? Za co konkretnie?

Zamowiliśmy ją 5 lipca, w skrzynce znalezliśmy ok. 2 tygodnie temu. Otrzymaliśmy ją z 3.-ciego sposobu na dorabianie. Dostaliśmy ją za płatne wypełnianie ankiet i polecanie tego serwisu czytelnikom. Dziękujemy Wam, że zapisujecie się do tego sposobu.

List z podziękowaniem, który dołączony był do karty

Nie liczymy, która to już nasza wypłata z postaci takiej karty. Kartę przed użyciem trzeba uruchomić dzwoniąc na podany na kartce numer telefonu i podając odpowiednie liczby, które znajdują się na pierwszym zdjęciu (są zakryte).

Tak karta wygląda z tyłu. Nie zapomnij się na niej podpisać!

PS Już niedługo przeczytacie o pewnej darmówce, która pozwoli Wam coś zabezpieczyć. Domyślacie się co to?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger