Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Darmowe ograniczniki przewracania się komód IKEA

Twoja komoda IKEA nie jest przytwierdzona do ściany? Może się wywrócić! Dowiedz się, jak zamówić ograniczniki, które temu zapobiegną :)

Aby zabezpieczyć Twoją komodę firmy IKEA przed przewróceniem kliknij tutaj (kliknij w link, odczekaj 5 sekund i przyciśnij przycisk SKIP AD).

Wypełnij formularz zamówienia znajdujący się pod podanym wyżej linkiem. Podaj:

  • imię i nazwisko,
  • adres,
  • kod pocztowy,
  • miejscowość,
  • e-mail
  • ilość zestawów, które chcesz zamówić
  • oraz wybierz z listy kraj, w którym mieszkasz.

Możesz wybrać do 5 zestawów ograniczników zapobiegających przewracanie się komód IKEA. Zestawy i dostawa jest bezpłatna. Przesyłka z pięcioma zestawami ograniczników nie mieści się do małej skrzynki pocztowej w bloku, ale listonosz Poczty Polskiej powinien przynieść ją pod mieszkanie do Twoich rąk.

Ograniczniki przewracania się nadają się tylko do mebli firmy IKEA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger