Zapowiedź nowego katalogu Ikea 2017

Obejrzyj zapowiedź nowego katalogu Ikea 2017. Kiedy dostaniesz z Ikea katalog 2017? Co w nim znajdziesz?

Kiedy?

Premiera / Prezentacja katalogu Ikea 2017 będzie miałam miejsce pod koniec sierpnia. Na półkach sklepu produkty pojawią się pod koniec lutego 2017.-stego roku.

Hasło przewodnie

Hasłem przewodnim nowego katalogu Ikea 2017 jest Goodbye expectations. Hello you! (tłum. Odrzuć oczekiwania, postaw na siebie). Elementy wyposażenia wnętrz mają być bezpieczne, wygodne i dostosowane do nas.

Ikea PS 2017

Seria PS (skrótu od słów post scriptum) będzie miała swoją kontynuację i będzie to nadal seria limitowana. Hasłem przewodnim kolekcji Ikea PS 2017 jest Young Urban Life (tłum. Młode miejskie życie). Meble z tej kolekcji są stworzone dla ludzi młodych, którzy mieszkają w miastach, często wynajmując mieszkania. Są elastyczne, mobilne i łatwo można je przekształcić (np. złożyć), dzięki czemu są wielofunkcyjne oraz zajmują mniej miejsca. Meble wykonywane są z pomocą nowych technologii, np. splotu 3D.

Recykling

Nowością w nim będą meble i dodatki wykonane z materiałów, które pochodzą z recyklingu. Przedtem uszkodzone oraz wadliwe produkty tej firmy sprzedawano taniej lub wyrzucano. Teraz mają to zmienić - produkując z takich przedmiotów interesujące dekoracje (np. wazony) czy meble (szafki kuchenne, krzesło Odger).

Za kulisami powstawania katalogu Ikea 2017

Oto link do kulis powstawania nowego katalogu 2017 Ikea. Film jest niepubliczny, więc nie wiem czy widzisz go powyżej, jak nie, to kliknij w link podany w poprzednim zdaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger