Skuteczne polecenia
w ósmym sposobie na dorabianie

Dzisiaj przeczytasz o tym, co to znaczy skuteczne polecenie w ósmym sposobie na dorabianie. Dowiedz się, jak dostać jedno euro za każdą skutecznie poleconą osobę.

W przedostatnim poście (4 wypłata z dorabianie w Internecie) napisaliśmy, że aby otrzymać 1 euro za każdą osobę poleconą do ósmego sposobu na dorabianie należy ją skutecznie polecić.

Co to znaczy skutecznie polecić w ósmym sposobie na dorabianie?

To takie polecenie, w którym dana osoba zapisze się do strony i wypełni co najmniej 3 ankiety.

  1. Wysyłamy zaproszenie na dany adres e-mail. Robimy to przez ową stronę. Jak zrobimy to prawidłowo, to na stronie pojawi nam się adres e-mail osoby. Obok adresu e-mail mamy podaną liczbę.

    • Jak jest to -1, to znaczy, że dana osoba się jeszcze nie zapisała do tej strony.
    • Gdy mamy 0, to osoba zapisała się do strony, ale nie wypełniła jeszcze żadnej ankiety.
    • 1,2 i 3 - oznaczają ilość ankiet, jaką wypełniła już dana osoba. Jak jest to liczba 3, to otrzymujemy jedno euro za jej skuteczne polecenie.
  2. Po wypełnieniu 3 ankiet przez poleconego i sprawdzeniu tego przez osobę z serwisu, doliczają nam jedno euro za pracę poleconego do pieniędzy dorobionych w tym serwisie.

Jak widać nie jest to skomplikowane. Trzeba tylko polecać i być cierpliwym, ponieważ zanim osoba polecona wypełni 3 ankiet, to może to trochę potrwać.

Polecacie znajomym konkretne serwisy i czerpiecie z tego korzyści? Co sądzicie o płatnym polecaniu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger