Darmowe leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów

Post o darmowym badaniu BAROQUE dla osób z reumatoidalnum zapaleniem stawów o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego z niedostateczną odpowiedzią na leczenie metotreksatem.

Jeśli masz co najmniej 18 lat i cierpisz na reumatoidalne zapalenie stawów w natężeniu od umiarkowanego do ciężkiego, a leczenie metotrekastem nie przynosiło Tobie odpowiednich skutków, to możesz się zgłosić do darmowego leczenia (przyjmowanie leku i badania są bezpłatne).

Celem jego jest sprawdzenie skuteczności leczenia RZS, a także tego czy ten lek jest bezpieczny w leczeniu tej choroby.

By zgłosić się do tego badania, kliknij baner u góry tego postu. Jeśli nie widzisz tego banera, wyłącz na chwilę AdBlock i odśwież stronę. Jak nie lubisz klikać w banery, kliknij w link Reumat. zapalenie stawów Nowe badanie dla kobiet i mężczyzn prowadzone w Twojej okolicy. Zgłoś się do badania klinicznego dla pacjentów dorosłych, u których rozpoznano reumatoidalne zapalenie stawów.

05.07.2016 r. - akutalizacja

Post nie jest już aktualny. Do firmy zgłosiło się na badania pewnie już tyle osób, ile potrzebowali.

Post zawiera link afilacyjny. Jeśli w niego klikniesz, a potem wypełnisz formularz zgłoszeniowy oraz dostaniesz się to tego badania - my dostaniemy za to prowizję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger