Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

28. sposób na dorabianie

Przeczytaj o dwudziestym ósmym sposobie na dorabianie dzięki Internetowi. Jaką kwotę dorobiliśmy i za co?

2 czerwca zgłosiliśmy wypłatę. Otrzymaliśmy e-mail z prośbą o podanie danych do przelewu. Kolejnego dnia pieniądze z dorabiania w Internecie mieliśmy już na koncie. Ta kwota to 20 zł. Otrzymaliśmy ją za płatne wypełnianie ankiet.

Dzięki tej stronie można też dorabiać 100 zł brutto za skuteczne polecenia serwisu 50 znajomym. Zarówno pieniądze z wypeniania płatnych ankiet, jak i za polecenia tego serwisu innym, otrzymujemy na konto bankowe.

Wypełnienie ankiety w tym serwisie jest płatne co najmniej 2,5 złotego.

Strona nie podaje, w jakim wieku mają być osoby, by móc dołączyć do tego panelu.

Oto (ref)link do tego sposobu na dodatkowe zarobki.

Kiedy zarejestrujesz się z reflinku zamieszczonego na tej stronie i będziesz w miarę aktywnie w tym seriwsie dorabiać przez jakiś czas, to my za to dostaniemy drobną kwotę. Ta kwota będzie takim Twoim podziękowaniem dla nas za prowadzenie tego bloga :) Z góry dziękujemy za rejestrację.

Gdybyś po rejestracji z naszego reflinku miała / miał z czymś problem, trudność to wyślij nam e-mail z informacją o problemie, napotkanej trudności. Postaramy się Ci pomóc :) Jeśli tylko będziemy umieli.

10 komentarzy:

 1. Szkoda, że nie mam już na to czasu, książki całkowicie wypełniają mój świat. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ktoś, że tak powiem, "normalnie" pracuje, to chyba na takie dorabianie nie ma już ani czasu, ani chęci;) Bo to jednak trochę czasu na trzeba poświęcić chociażby na wypełnienie ankiety. Ale jako sposób na dorobienie dla studenta czy nawet ucznia - myślę, że w sam raz;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pracuję 5 dni w tygodniu od 8 do 16. Mimo tego dorabiam przez Internet. Takie dorabianie nie musi zabierać mnóstwo czasu. Wystarczy wypełniać ankiety jak ma się trochę czasu (wystarczy od kilku do ok. 45 minut by wypełnić od jednej do kilku ankiet). Chęci do wypełniania ankiet są jak się więcej wydaje niż zarabia. Żyję z osobą niepełnosprawną, który ma zbyt mały dochód w stosunku do tego, ile wydaje. On dorabia, bo nikt mu nie chce dać stałej pracy i ja też dorabiam jak znajduję czas i chęć. Dorabianie jest dobre dla wszystkich, którzy chcą dorabiać - uczniów, studentów, niepełnosprawnych, rencistów, emerytów, bezrobotnych, dla pracujących mało zarabiajacych też. Pozdrowienia

   Usuń
 3. Swego czasu też szukałam takich sposobów na zarabiane :) Dziś inwestuję swój czas w inną pracę, ale fajnie, że jest miejsce, w którym można znaleźć sprawdzone informacje, jak zarobić nie wychodząc z domu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ania inwestuje swój czas zarówno w pracę w biurze, jak w prowadzenie bloga i dorabianie. Artur dorabia oraz zajmuje się domem. Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy

   Usuń
 4. Gratuluje uporu i cierpliwosci - widac, ze poplaca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe pomysły - Wasza strona to źródło wiedzy dla osób szukających dodatkowych możliwości zarobku:)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger