27. sposób na dorabianie

Poznaj kolejny sposób na dorabianie z wykorzystaniem Internetu. Na czym i jak możesz zyskać / zyskiwać?

Wypłatę otrzymaliśmy ze sposobu, w którym dorabia się na publikowaniu gotowych lub (na)pisanych przez nas postów sponsorowanych na blogu czy w mediach społecznościowych (np. fanpage na Facebooku, profil na Google +, profil na Instagramie itp.). To musi być Twój blog lub Twój profil społecznościowy.

Dzięki tej stronie możesz:

 1. zgłaszać się do wykonywania konkretnych zleceń (na stronie znajdziesz bazę zleceń od reklamodawców),
 2. otrzymywać propozycje współpracy.

Nie musisz się martwić o umowy, bo firma, która zarządza stroną się nimi zajmuje. Firma pobiera 10% od każdego płatnego zlecenia, którego podjął się bloger. Po osiągnięciu co najmniej 50 zł (już po odliczeniu tych 10% wartości zlecenia/ zleceń) możesz zgłosić wypłatę. Po zgłoszeniu wypłaty firma przygotowuje potrzebne dokumenty i wysyła Ci je w formie elektronicznej na podany przez Ciebie, przy zapisie do tej strony, adres e-mail. Ty je sprawdzasz, drukujesz, podpisujesz i odsyłasz pocztą tradycyjną lub kurierem (na własny koszt). Po otrzymaniu pism przez firmę, ona wysyła Ci wynagrodzenie. Pieniądze otrzymujesz w ciągu kilku dni od otrzymania przez firmę dokumentów. Oczywiście mowa tu o pracę w zamian za pieniądze.

Jest możliwa też współpraca z reklamodawcami na zasadzie barteru. Reklamodawca płaci wtedy za każdy barter z blogerem / osobą prowadzącą profil społecznościowy 5 zł netto, Ty nie płacisz oczywiście nic. Wtedy za (napisanie i) opublikowanie gotowego tekstu otrzymuje się jakąś usługę lub produkt/ produkty.

By móc zapisać się do tej strony należy prowadzić blog / profil społecznościowych i nie trzeba posiadać działalności gospodarczej (możliwe są umowy o dzieło).

Jeśli chcesz poznać nazwę tego serwisu, napisz nam e-mail z prośbą o niego, podając nr sposobu na dorobienie: "27" lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikujemy go) - wyślemy Ci zaproszenie/ link do serwisu.

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. W sieci :) Jest tak rozległa, że można ich mnóstwo wyszukać. Trzeba tylko umieć trafić na te wypłacalne. Dzięki naszemu blogowi trafisz na tylko takie! Pozdrawiamy

   Usuń
 2. Ja wlasnie nie moge się przekonac do takiej formy zarobków. Dla mnie to musi byc pieniadz za cos konkretnego. Wiem jestem z innej epoki :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest pieniądz za coś konkretnego. Publikujesz gotowy post lub sama go piszesz i publikujesz :) Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

   Usuń
 3. Ciekawe sposoby, może skorzystam z któregoś :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger