11. sposób na dorabianie w domu - do 750 zł / mies.

sposób na dorabianie w domu

Poznaj sposób na dorabianie w domu. Dowiedz się o nim więcej!

Na zdjęciu wyżej prezentuję print screen dowodu wypłaty z tego sposobu.

Jak widać pieniędze otrzymałam na konto wczoraj. To 100 zł za otwarcie konta przez poleconego.

Uzyskanych w ten sposób dochodów nie uwzględniamy w picie.

Na zapisaniu się jednej osoby można dorobić aktualnie od 50 zł do nawet 300 zł.

Co trzeba zrobić by w ten sposób dorabiać w domu? Trzeba mieć konto (EKonto, mKonto lub IzzyKonto) w mBanku. Nie wystarczy mieć konta firmowego lub lokaty!

Jeżeli go jeszcze nie masz polecam otworzyć:

Zakładając konto podaj proszę ten nr w polecającym: 0 27 141 92 94.

Jak będziesz już miał czytelniku konto w mBanku wejdź na ową stronę i zarejestruj się. Po rejestracji na wspomnianej stronie przyjdzie Ci wiadomość na (podany w formularzu rejestracyjnym) e-mail. Aktywuj konto przez kliknięcie w link, który znajduje się w tej wiadomości na Twoim koncie e-mail. Teraz zostało Ci tylko polecać skutecznie bank :) Powodzenia!

W razie pytań zapraszam do odwiedzenia tej strony. Jeżeli nie ma na niej odpowiedzi na Twoje pytanie/a wyślij do mnie wiadomość przez e-mail lub napisz komentarz pod tym postem. Jeżeli będę umiała odwiedzieć na Twoje pytanie - postaram się to zrobić.

Zapraszam na na fanpage Facebooku! Dzięki niemu nie przegapisz żadnego postu na blogu :)

Ania

3 komentarze:

 1. A Ja myślałem, że cały program znika polecam mbank, a to jedynie promocyjne stawki...

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam!

  Jak to jest z rozliczeniami?
  Jeśli powiedzmy zarobię to 750 zł miesięcznie (9 tys w skali roku) to w jaki sposób to załatwić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkt z regulaminu, który odpowie na Twoje pytanie: "Uzyskana Premia pieniężna podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz. 361 ze zm.).". Tu masz regulamin - http://polecambank.pl/regulaminy/Regulamin-Programu-PolecamBank-od-15.06.2015.pdf. "art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r." brzmi mniej więcej tak "Zgodnie z przepisami, zwolniona z PIT jest wartość wygranych w konkursach i grach organizowanych przez środki masowego przekazu, jeżeli jednorazowa wartość tych wygranych nie przekracza 760 zł.".

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger