Artykuły szkolne za darmo lub za 2 zł

W tym poście przeczytasz jak otrzymać lub kupić za 2 złote przybory szkole oraz co to będą za rzeczy.

W listopadzie 2015 roku powstała fajna inicjatywa społeczna polegająca na wysłaniu za 2 zł lub rozdawaniu przyborów szkolnych dla dzieci.

Inicjatorem tej akcji jest Mateusz Pawłowski, który jest uczniem IV klasy Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Ma 19 lat oraz jest osobą niewidomą. Mateusz ma już doświadczenie w prowadzeniu podobnych akcji, ponieważ organizował 2 konkursy plastyczne dla dzieci. Pierwszy w 2014 roku pod tytułem Kreatywne dziecko, drugi w 2015 roku o tytule Pieniądz przyszłości. W każdym konkursie wzięło udział ponad 700 osób.

Akcja ma na celu pomoc osobą, które potrzebują gadżetów szkolnych dla swoich dzieci, ale nie stać ich, by je kupić lub chcą je otrzymać za symboliczną opłatą (2 zł za paczuszkę).

Akcja trwa do odwołania. Gadżety są przekazywane do wyczerpania zapasów. Jak się skończą powiadomię Was o tym :)

Produkty, które otrzymasz w paczce za 2 zł lub za darmo wysyłane są losowo. To czy zapłacisz za paczkę 2 zł czy nic zależy od tego w jakiej sytuacji materialnej jesteś. Zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie. Będą to któreś z tych rzeczy:

 • zeszyty,
 • notesy / małe notatniki,
 • linijki,
 • plany lekcji,
 • zakładki do książek,
 • naklejki,
 • inne artykuły szkolne.

O gadżety mogą się też starać szkoły, świetlice, przedszkola i różnego rodzaju fundacje oraz stowarzyszenia.

Gadżety możesz (opłacić i) odebrać korzystając z tego linku (kliknij w niego, odczekaj 5 sekund i kliknij żółty przycisk z czarnym tekstem SKIP AD).

Sponsorem akcji jest firma ulotki.net.

Post powstał ze współpracy z autorem tej akcji.

21 komentarzy:

 1. Bardzo fajna akcja. Często osoby, których nie stać na zakup przyborów szkolnych nie mówią o tym głośno, nie proszą o pomoc, ponieważ się wstydzą. Teraz mają okazję do skorzystania z pomocy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważamy. Masz rację. Dokładnie :) Pozdrawiamy i życzymy Tobie miłego dnia

   Usuń
 2. Fantastyczna inicjatywa! Myślę, że wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy że istnieje taka cudna akcja. Świetnie, że o tym mówicie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za opinię. My też do niedawna nie wiedzialiśmy o niej :) Pozdrawiamy

   Usuń
 3. Świetny pomysł, dobrze ,że komuś jeszcze się chce..........

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też uważamy, że to świetny pomysł i ktoś chce robić taką orobtę :) Pozdrowienia

   Usuń
 4. Akcja jest super! Czy wiesz może czy można przekazać jakieś gadżety szkolne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważamy :) Nie wiem, ale możesz się osobiście zapytać Mateusza (organizatora akcji) - telefonicznie 505 904 182 lub e-mailowo info@paywin.pl. Daj proszę znać jak będziesz znała odpowiedź na pytanie które tu postawiłaś :) Z góry dziękuję.

   Usuń
 5. Świetna akcja, super że jeszcze ktoś myśli o drugiej osobie, jest to coraz rzadziej spotykane niestety...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie i to myśli o drugiej osobie chłopak, który sam być może w oczach innych potrzebował / potrzebuje pomocy :) To niesamowite! Pozdrawiam

   Usuń
 6. Bardzo fajna inicjatywa :) Dobrze, że pojawia się ich coraz więcej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tam uważamy :) Niech pojawia się taki coraz więcej! Pozdrowienia

   Usuń
 7. 47 yr old Account Executive Garwood Ducarne, hailing from Baie-Comeau enjoys watching movies like "Trouble with Girls, The" and Origami. Took a trip to Historic Centre (Old Town) of Tallinn and drives a Ferrari 857 Sport. Kliknij tutaj

  OdpowiedzUsuń
 8. 30 years old Account Coordinator Danny Ertelt, hailing from Noelville enjoys watching movies like "Moment to Remember, A (Nae meorisokui jiwoogae)" and Crocheting. Took a trip to Kasbah of Algiers and drives a Jaguar C-Type. zobacz post

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger