Sprawdź, gdzie grasz przez Internet, bo możesz łamać prawo

gra przez Internet lotto

Czy wiesz, że obstawiając w Internecie zakłady możesz łamać prawo? Sprawdź czy tak się dzieje w Twoim przypadku...

Atrakacyjna propozycja współpracy?

Jakiś czas temu zgłosiła się do nas firma, która pośredniczy w pozyskiwaniu osób do współpracy, które prowadzą blogi, np. o zarabianiu w Internecie do współpracy z inną firmą. Owa pośrednicząca firma proponowałam pewną kwotę za kupienie usługi, za którą czytelnik bloga by zapłacił mniejszą kwotę i tu nam coś nie pasowało...

Wpisaliśmy w przeglądarkę internetową nazwę firmy, której usługi byśmy sprzedawali. Zaczęliśmy wchodzić w kolejne wyniki w Google. Najpierw odwiedziliśmy przykładową stronę, dzięki której czytelnicy by mogli kupować ową usługę. Strona wyglądała na profesjonalną. Miała znak pewnej innej znanej firmy w nagłówku. Poza tym na stronie był wizerunek osoby kojarzącej się z oryginalną usługą, która dostępna jest w punktach stacjonarnych. Przeglądaliśmy wyniki dalej. Im więcej ich przeglądaliśmy tym bardziej wiedzieliśmy, że to nieczysty interes.

Jak bezpiecznie grać w gry hazardowe przez Internet?

Firmy oferujące hazard w Internecie zarejestrowane są zwykle za granicą. W Polsce jest tylko 5 firm, które legalnie sprzedają usługi hazardowe (zakłady wzajemne). Listę ich możesz znaleć na stronie Ministerstwa Finansów, o tutaj. Jeśli uczestniczyć w grach hazardowych dzięki Internetowi sprawdź koniecznie listę, ponieważ jeśli grasz w gry hazardowe przez Internet, a tej firmy nie ma na wskazanej liście to łamiesz prawo. Możesz być przesłuchiwany na policji zarówno w charakterze świadka, jak i pozwanego. Według nas powinno się o tym więcej mówić oraz edukować Polaków, że tylko wybrane firmy działają legalnie oferując zakłady wzajemne w Internecie. Pozostałe firmy działają nielegalnie. Obstawiając u nich zakłady łamiesz polskie prawo.

Jeśli chcesz uprawiać hazard w Internecie korzystaj tylko z usług tych 5 firm podanych na wskazanej stronie. Dzięki temu unikniesz problemów.

Blogerze sprawdzaj firmy, które chcą z Tobą współpracować

Cieszymy się, że zanim podpisaliśmy współpracę z firmą pośredniczącą z nielegalnie działającą w Polsce firmą - prześwietliliśmy usługi firmy, którą mieliśmy promować. Zanim podejmiesz jakąkolwiek współpracę sprawdź opinie o firmie, którą miałbyś reklamować. Być może unikniesz dzięki temu kłopotów.

Do przedsiębiorstw promujących nielegalnie działające w Polsce firmy oferujące zakłady wzajemne przez Internet

Rozdzieliśmy ostatnio tekst w zakładce Kontakt i współpraca na dwie zakładki: Kontakt oraz Współpraca. Zmieliśmy w nich trochę treści i napisaliśmy stosowne zdanie by firmy, które nie mają pozwolenia na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych w Polsce nie zgłaszały się do nas z propozycjami współpracy. Dotyczy to też firm, które wspierają nielegalnie działające w Polsce firmy. Nie jesteśmy zainteresowani promowaniem usług łamiących polskie prawo.

6 komentarzy:

 1. Ja trzymam się z dala od tego typu gier, więc w ogóle nie to nie dotyczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nas też, ale to nie znaczy, że innych czytelników tego może nie dotyczyć :) Pozdrawiamy

   Usuń
 2. Fakt, należy o tym mówić i uświadamiać !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważamy, bo nie sądzimy, by wszyscy o tym wiedzieli :) PRzesyłamy pozdrowienia

   Usuń
 3. Uf na szczęście nie gram, więc nic mi nie grozi :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger