Zostań konsultantką marki Avon – dorabiaj i / lub oszczędzaj pieniądze!

Sprzedawaj uznane na całym świecie produkty marki Avon. Rejestracja jako konsultantka jest darmowa oraz niezobowiązująca.

Po zapisie otrzymasz za darmo paczkę powitalną wraz z katalogami firmowymi. Rozdaj je rodzinie, przyjaciołom i znajomym – zacznij dorabiać.

Dodatkowo korzystaj z programu dla nowych konsultantek – odbieraj atrakcyjne nagrody.

Jako konsultantka Avon nie musisz nic sprzedawać. Możesz kupować produkty na własny użytek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Sprawdź, gdzie grasz przez Internet, bo możesz łamać prawo

gra przez Internet lotto

Czy wiesz, że obstawiając w Internecie zakłady możesz łamać prawo? Sprawdź czy tak się dzieje w Twoim przypadku...

Atrakacyjna propozycja współpracy?

Jakiś czas temu zgłosiła się do nas firma, która pośredniczy w pozyskiwaniu osób do współpracy, które prowadzą blogi, np. o zarabianiu w Internecie do współpracy z inną firmą. Owa pośrednicząca firma proponowałam pewną kwotę za kupienie usługi, za którą czytelnik bloga by zapłacił mniejszą kwotę i tu nam coś nie pasowało...

Wpisaliśmy w przeglądarkę internetową nazwę firmy, której usługi byśmy sprzedawali. Zaczęliśmy wchodzić w kolejne wyniki w Google. Najpierw odwiedziliśmy przykładową stronę, dzięki której czytelnicy by mogli kupować ową usługę. Strona wyglądała na profesjonalną. Miała znak pewnej innej znanej firmy w nagłówku. Poza tym na stronie był wizerunek osoby kojarzącej się z oryginalną usługą, która dostępna jest w punktach stacjonarnych. Przeglądaliśmy wyniki dalej. Im więcej ich przeglądaliśmy tym bardziej wiedzieliśmy, że to nieczysty interes.

Jak bezpiecznie grać w gry hazardowe przez Internet?

Firmy oferujące hazard w Internecie zarejestrowane są zwykle za granicą. W Polsce jest tylko 5 firm, które legalnie sprzedają usługi hazardowe (zakłady wzajemne). Listę ich możesz znaleć na stronie Ministerstwa Finansów, o tutaj. Jeśli uczestniczyć w grach hazardowych dzięki Internetowi sprawdź koniecznie listę, ponieważ jeśli grasz w gry hazardowe przez Internet, a tej firmy nie ma na wskazanej liście to łamiesz prawo. Możesz być przesłuchiwany na policji zarówno w charakterze świadka, jak i pozwanego. Według nas powinno się o tym więcej mówić oraz edukować Polaków, że tylko wybrane firmy działają legalnie oferując zakłady wzajemne w Internecie. Pozostałe firmy działają nielegalnie. Obstawiając u nich zakłady łamiesz polskie prawo.

Jeśli chcesz uprawiać hazard w Internecie korzystaj tylko z usług tych 5 firm podanych na wskazanej stronie. Dzięki temu unikniesz problemów.

Blogerze sprawdzaj firmy, które chcą z Tobą współpracować

Cieszymy się, że zanim podpisaliśmy współpracę z firmą pośredniczącą z nielegalnie działającą w Polsce firmą - prześwietliliśmy usługi firmy, którą mieliśmy promować. Zanim podejmiesz jakąkolwiek współpracę sprawdź opinie o firmie, którą miałbyś reklamować. Być może unikniesz dzięki temu kłopotów.

Do przedsiębiorstw promujących nielegalnie działające w Polsce firmy oferujące zakłady wzajemne przez Internet

Rozdzieliśmy ostatnio tekst w zakładce Kontakt i współpraca na dwie zakładki: Kontakt oraz Współpraca. Zmieliśmy w nich trochę treści i napisaliśmy stosowne zdanie by firmy, które nie mają pozwolenia na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych w Polsce nie zgłaszały się do nas z propozycjami współpracy. Dotyczy to też firm, które wspierają nielegalnie działające w Polsce firmy. Nie jesteśmy zainteresowani promowaniem usług łamiących polskie prawo.

6 komentarzy:

 1. Ja trzymam się z dala od tego typu gier, więc w ogóle nie to nie dotyczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nas też, ale to nie znaczy, że innych czytelników tego może nie dotyczyć :) Pozdrawiamy

   Usuń
 2. Fakt, należy o tym mówić i uświadamiać !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważamy, bo nie sądzimy, by wszyscy o tym wiedzieli :) PRzesyłamy pozdrowienia

   Usuń
 3. Uf na szczęście nie gram, więc nic mi nie grozi :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger