26. sposób na dorabianie

Post o kolejnym sposobie na zarabianie przez Internet. Dowiesz się z niego m. in. na czym możesz zarabiać oraz od jakiej kwoty możesz wypłacić wynagrodzenie w tym serwisie.

Wypłata wpłynęła na konto bankowe. Żeby wypłacić wynagrodzenie należy uzbierać 500 pkt = 50 zł.

Na tej stronie WWW możemy dorabiać:

 1. wypełniając płatne ankiety,
 2. polecając serwis znajomym/ poleconym.

Aby móc zapisać się do tej strony należy mieć:

Za samo podejście do wypełnienia (kiedy okaże się, że nie wpisujesz się w target) ankiety otrzymuje się 20 groszy.

(Ref)link do zapisu do tego sposobu na dodatkwoe zarabianie.

Gdy zarejestrujesz się z (ref)linku zamieszczonego na tej stronie i będziesz w miarę aktywnie w tym seriwsie dorabiać przez jakiś czas, to my za to dostaniemy drobną kwotę. Ta kwota będzie takim Twoim podziękowaniem dla nas za prowadzenie tego bloga :) Z góry dziękujemy za rejestrację.

Jak po rejestracji z naszego reflinku byś miała / miał z czymś problem, trudność - wyślij nam e-mail z informacją o problemie, napotkanej trudności. Postaramy się Ci pomóc :) Jeśli tylko będziemy umieli.

21 komentarzy:

 1. Sporo już nazbieraliście tych sposobów. Kiedyś dość intensywnie wypełniałam ankiety w różnych serwisach, klikałam w reklamy, ale tylko jednej platformie ankietowej jestem wierna. I zawsze wybieram sobie bony płatnicze, za które kupuję książki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak i to jeszcze nie wszystkie :) Fajnie, że dzięki wypełnianiu płatnych ankiet możesz mieć to, co jest dla Ciebie ważne/ potrzebne. Pozdrawiam

   Usuń
 2. No proszę, nawet bym nie pomyślała, że istnieją takie sposoby :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dokładnie, dziś Artur zgłosił wypłatę jeszcze większej kwoty :) Pozdraiwamy

   Usuń
 4. Im częściej do Was zaglądam, tym częściej myślę, że przydałby mi się jakiś dochód pasywny albo dorobienie przez internet ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mogę się już doczekać, aż otrzymam swoje pierwsze pieniądze z dorabiania. idzie mi średnio, więc jeszcze trochę mi zejdzie, no ale czas i tak upłynie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pochwal się nam jak dostaniesz przelew/ nagrodę wysłając do nas na e-mail print screen z zakrytymi swoimi danymi a postawionym Twoim imieniem. Będziemy wdzięczni :) i opublikujemy w jakimś poście. Przesyłamy pozdrowienia

   Usuń
 6. Sposób na dorabianie jest całkiem łatwy i przyjemny.
  Muszę powiedzieć, że mnie to zainteresowało :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to nie jest trudne :) Nie wymaga też poświęcania temu dużo czasu. Robisz to kiedy chcesz. Cieszymy się, że Ciebie to zainteresowało. Pozdrawiamy

   Usuń
 7. ciekawe. takie ankiet są pewnie czasochłonne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Też czasami wypełniam takie ankiety :) Zawsze jakiś grosz wpadnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej, bardzo bym prosiła o podanie nazwy portalu. Z kilku takich już korzystam, ale kolejny nie zaszkodzi :).
  Pozdrawiam, Anna
  adres: skrzynecka.am@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. agnieszka.magdalena.czupryniak@gmail.com poprosze o nazwe serwisu:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Proszę również o adres link z zaproszeniem. daniel.comboni@gmail.gmail

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślij nam jeszcze raz proszę swój adres e-mail, bo w tym musiałeś przez pomyłkę zrobić np. literówkę... Jak wysyłamy Tobie na niego link do serwisu to wyskakuje nam informacja, że nie ma takiego adresu e-mail.

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger